Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zimní nebo celoroční gumy ??


žažo

Recommended Posts

Ještě bych dodal (pouze svoji) zkušenost k opotřebení

Vredestein QUATRAC 2 po dvou sezónách celkem 18 tkm vzorek 7,5 - 7 (klasicky vpravo vpredu..) mm

Barum Polaris 2 po 6 tkm minulou zimu 6,5 - 6 mm (samozřejmě předpokládám, že zimáky se standardně sjíždějí rychleji).

POkud Vredesteiny takto vydrží, je to ještě na hodně sezón...:roll

[upravil dne 15.11.06 *jose*]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky Barum Polaris a jsem s nimi moc spokojen. Záběr na sněhu dobrý, na ledu vcelku taky a při jízdě jsou tiché. V roztátém sněhu vede stopu dobře. Barum Polaris 2 by měli být podle testů lepší. Mám normální Polarisky a jsem spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam uz 3x matadory, menim je po jedne sezone, jezdim v dost spatnejch podminkach, jednou jsem risknul 2. sezonu a jeste rad jsem koupil nove. Nepouzivam retezy, nebavi mne je nandavat a vetsinou je psi pocasi, ze jsem rad, ze sedim v aute. Najedu na nich tak 10 - 12t, 165/70, jezdim pravidelne kolem Vrchlabi a bez slusnejch gum bych asi nikam nedojel. Jet s retezama treba 20km je fakt dost pruda :-) Jinak se mi 106 zda na zimu celkem slusna, relativne tezkej cumak, prdelka za tim jen vlaje :-) Vyjedu vic nez s Fabkou 1.4 55kW, ta kopec spis odhrabe :-) J.

[upravil dne 16/11/06 jakoubek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 9 měsíců později...

Teraz som kúpil svojho krásavca a mám letné gumy na klasických plecháčoch. Prvé čo na zimu si na tieto disky nahodim zimné gumy a na leto si kúpim elektrony a letné gumy. A budem si prehadzovať letné za zimné sám doma pred blokom. Nad celoročnými ani neuvažujem. Nechcem sa zabiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele máš celoroční vietnamky , sandáky , mokasíny , pohory a nebo gumáky?

Nemáš.

Tak jak máš plnej botník bot , pořiď si 2 sady gum.

Na svých rádoby celoročních jsem vloni vycestoval při náledí na pole.

Pak jsem si koupil zimu. Ona je potřaba párkrát do roka, ale ušetříš za opravy , disky , těhlice , ramena , ap.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: žažo

To Jirkap :Takže bych tomohl, jako provizorium, do mněsta na druhý auto zkusit ?

Dle Vašeho auta soudím že jste s nima jezdíl i jinam než po městě.

A poprosil bych ještě o radu jakou velikost

ted mám letní 155/70 13 bohužel už jen na dojetí další případnou kontrolu příslušníky by asi nerozjezdily.

Dík. Jirka

[upravil dne 3/11/06 žažo]

Já jsem měl tohle: http://www.rajpneu.cz/katalog-pneu.htm?session_id=jEJ1pXYZ338JTC5-2hS3HTX4mda&action=viewDetail&kod=2511000092&page=0

Ale měl jsem to na Ibize.... na Peugeotu jsem je neměl...

ty Handkooky byly dobry ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...