Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

orig.rádio ?jde zaměnit z jiného typu peugeota?


Bouřlivák

Recommended Posts

Ale original radio ma svuj specificky tvar ktery jde vzdy jen do toho urciteho modelu. Ma totiz jinak delanej predni panel. Takze kdyz vyndas treba radio z 206ky tak tam musis dat plastovej mezikus kterej se normalne u Peugeota prodava. Radio z 306ky taky pro svuj tvar nedas nikam jinm nez zas do 306ky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo..... jestli jsem to pochopil potřebuje se zeptat jestli mu bude fungovat origo. ovládání na jinym typu origo. peugeot rádio. Nevim jak tyhle rádia, ale třeba na soňáky běhá jeden nebo dva typy ovladačů pro všechny.... jestli mi napíšeš přesně typ původního rádia a rádio který tam chceš dát, zkusim se ti poptat

[Editován dne 17/6/03 deeper]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na orig. ovládání je možné připojit i Sony, teda po malé úpravě. Některá Sony mají navíc i tu výhodu, že jsou schopné fungovat i bez čelního panelu. Mám to tak udělané u sebe v autě.

Jinak orig. ovládání ve 306 je shodné pouze s ovládáním ve 405 a 605. 406 už má ovládání jiné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon omlouvam se za matecni informace nevsiml jsem si te poznamky ze to bude ve schrance pro spolujezdce. Ale i tam si myslim ze to ukradnou protoze pokud pujdou po tom vybrat auto tak taky polezou do schranky a jak je potesis ze nad jejich ocekavani tam narazej jeste na radio:o:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...