Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozpůlená 405 Mi16


john111

Recommended Posts

Já to rabování určitě neuznávám, nadruhou stranu kolik myslíte že je na vrakáčích a v inzerátech věcí, který mají jasnou minulost a jejich právoplatný majitel je tam nechá???? Ho dně lidí si řekne, že jste pěkný koko... že nad tím přemýšlíte a hodně z nich si myslí, že by to nikdy neudělali a vůbec neví, že ty krásný elektrony, který koupili přez bazar na fóru za 6500 i s obutím jsou vlastně ukradený z pežota, kterej díky tomu doteď stojí na spalkách v ulici U čórky!

Určitě by se to tu asi nemělo otevřeně řešit!

Mam taky GTi kola, který jsem koupil přez inzerát, majitel mě ujišťoval, že určitě nejsou kradený, ale popravdě si myslím, že už nikdo nezná jejich původ.

Přiznejte si kolik z vás má na autě nárazníky, haubny, blatníky, kola, okna, výfuky a kdo ví co ještě koupený přes inzerát, z vrakáču a zamyslete se kolik z vás o svých dílech zná minulost!!

Rozhodně to neschvaluju a jsem proti tomu, ale bohužel to tak funguje a asi dlouho fungovat bude!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak již bylo řečeno, tak vozidlo z místa nehody buď si zajišťuje majitel vozidla, pokud je to možné nebo policie, když je majitel zraněn a není v jeho silách odtah zajistit a nebo policie, když účastník dopravní nehody uplatňuje technickou závadu na vozidle. Pokud je tam vozidlo již delší dobu (cca 2 dny avíce) a nic se sním neděje, musí se počítat s tím, že se začne postupně ztrácet. Je to nepříjemní ale je to pravda. Jak by Vám bylo, kdybyste měli DN a byli jste odvezeny do nemocnice a někdo Vám Vašeho miláčka rozebíral. Ze zkutečnosti vím, že vrak nechávají někteří řídiči na místě úmyslně proto, aby neplatili odtah. Většinou tam zůstane torzo a to pak na náklady obce je zlikvidováno. :grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi,,Tady je vidět,že ještě nejsem dospělej člověk a ani ještě dlouho nebudu!Celou noc jsem furt nemohl spat a uvazoval,jestli to je totalni kravina nebo velka přiležitost,když jsem to jsem psal,tak byl člověk v takový blbí euforii že mě napadlo to,co tady uvadim víše.....Budu se muset nad sebou važne zamyslet....nechci ty přispevky nejako omlouvat,a na na neco se vymlouvat,ale je to to co me v tý chvíli napadlo v palici.Nikdy jsem nic neukradl(a kort drahou vec)tak stim teď nebudu začínat....:roll

Tímto se omlouvám za moje přihlouplé příspěvky a doufam že mě za ten hyjenistikcký názor někdy odpustite:bojim:bojim

PS:|Ja prostě někdy udělam věco co mě pak mrzí a vubec nemyslim na nasledek...:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pája Rybišár

No já jsem takovej 16cti letej puberťák,takže se na mě moc nezlob te a tyhle názory radši please neberte moc vážně..........

PS:ale je to pravda pravdoucí:D:D,,,,proto prosím John111 jestli by nebyl tak moc ochotny(vím že je to moc) a nevybral to tam....Jako lidi jsou taky svině,mě ulamali antenu,zrdcatka a porejpali auto,tak proč se taky jednou nezachovat podobně??:bojim

Pevně doufám, že tohle bylo míněný JEN JAKO FÓR

Jak znám Johna, k takový hovadině bys ho nedokopal ani náhodou - ale navádět tady ke krádeži, to bylo opravdu naposled!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dakaros

Já to rabování určitě neuznávám, nadruhou stranu kolik myslíte že je na vrakáčích a v inzerátech věcí, který mají jasnou minulost a jejich právoplatný majitel je tam nechá???? Ho dně lidí si řekne, že jste pěkný koko... že nad tím přemýšlíte a hodně z nich si myslí, že by to nikdy neudělali a vůbec neví, že ty krásný elektrony, který koupili přez bazar na fóru za 6500 i s obutím jsou vlastně ukradený z pežota, kterej díky tomu doteď stojí na spalkách v ulici U čórky!

Určitě by se to tu asi nemělo otevřeně řešit!

Mam taky GTi kola, který jsem koupil přez inzerát, majitel mě ujišťoval, že určitě nejsou kradený, ale popravdě si myslím, že už nikdo nezná jejich původ.

Přiznejte si kolik z vás má na autě nárazníky, haubny, blatníky, kola, okna, výfuky a kdo ví co ještě koupený přes inzerát, z vrakáču a zamyslete se kolik z vás o svých dílech zná minulost!!

Rozhodně to neschvaluju a jsem proti tomu, ale bohužel to tak funguje a asi dlouho fungovat bude!

Popravdě TOTO je zásadní důvod proč nechceme tvořit nějaký seznam vrakovišť - právě pro velice nejasný původ dílů tam prodávaných.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pája Rybišár

Ahoj lidi,,Tady je vidět,že ještě nejsem dospělej člověk a ani ještě dlouho nebudu!Celou noc jsem furt nemohl spat a uvazoval,jestli to je totalni kravina nebo velka přiležitost,když jsem to jsem psal,tak byl člověk v takový blbí euforii že mě napadlo to,co tady uvadim víše.....Budu se muset nad sebou važne zamyslet....nechci ty přispevky nejako omlouvat,a na na neco se vymlouvat,ale je to to co me v tý chvíli napadlo v palici.Nikdy jsem nic neukradl(a kort drahou vec)tak stim teď nebudu začínat....:roll

Tímto se omlouvám za moje přihlouplé příspěvky a doufam že mě za ten hyjenistikcký názor někdy odpustite:bojim:bojim

PS:|Ja prostě někdy udělam věco co mě pak mrzí a vubec nemyslim na nasledek...:roll

Ono až ti někdo z auta něco ukradne, co tě bude strašně moc štvát, tak to pochopíš i z té druhé stránky.

Např. Hodně vtipný je někomu urvat z auta znak či nápis, ale vem si to, jakou uděláš škodu majiteli! Nejen fyzickou a tedy penežní, ale taky někdy psychickou!

Původně zaslal: orgacek

Tak to je hodne huste rozstreleny, ridic je hovado a billboardy zadny zakon neupravuje, kazdy se je muze postavit jak chce

Billboardy určitě nějaký zákon upravuje, jejich konstrukci, provedení apod.

Ale třeba ten Billboard byl postaven bez vědomí vlastníka pozemku a tedy na černo.

A s tím autem: Kdo ví, třeba letěl jako magor, ale třeba taky měl na autě závadu a nebo mu někdo auto úmyslně poškodil a důsledkem toho byla tato nehoda. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...