Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozpůlená 405 Mi16


john111

Recommended Posts

EE to snad není možný jakej debil:xvul mohl zničit tak nádherný auto:bojim:bojim:o!!!Bože jaky lidi to jezdej po našich silnicích.....Boože to je škody,další míčko v hajzlu:grr

John111:A nevis jestli to už někdo odtáhl??mel bych velkej zálusk na ten přrdní nárazník a platil bych zlatem.....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

ty predni dvere jsou na ty traverze pekne namotany, ale myslim ze docela sanci mel, bejt to jeste tak o 15 cm vice k dopredu k cumaku, tak pak by to byl asi masakr, takhle je to tesne za predni sedackou

To si nemyslim, nejakejch 15 cm to nemuze rozhodit. To auto vypada dost v pohode, zvlast pokud to porovnam s kamocovym favem ktere o prazdninach zuzil na polovinu - z leva to do nej napral kamion - primo na dvere ridice, fakt to favo je polovicne siroky (teda aspon v prostoru kabiny) a prezil :potlesk, sice jen tak tak, ale i to se pocita. :super

P.S.: jinak skoda MIcka

[upravil dne 1/11/06 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pája Rybišár

EE to snad není možný jakej debil:xvul mohl zničit tak nádherný auto:bojim:bojim:o!!!Bože jaky lidi to jezdej po našich silnicích.....Boože to je škody,další míčko v hajzlu:grr

John111:A nevis jestli to už někdo odtáhl??mel bych velkej zálusk na ten přrdní nárazník a platil bych zlatem.....:D

čím dřív to obereš, tím líp, teď jsem tam byl a už to nemá kola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem takovej 16cti letej puberťák,takže se na mě moc nezlob te a tyhle názory radši please neberte moc vážně..........

PS:ale je to pravda pravdoucí:D:D,,,,proto prosím John111 jestli by nebyl tak moc ochotny(vím že je to moc) a nevybral to tam....Jako lidi jsou taky svině,mě ulamali antenu,zrdcatka a porejpali auto,tak proč se taky jednou nezachovat podobně??:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se tam jet i 150-160, ale jak v čem a rozhodně ne v období, kdy je už i před setměním teplota, kdy jsou vhodné zimáky... Každopádně ta zatáčka není nijak klopená a to je její základní problém. Ale pro lidi co jezdí +-20 km/h podle předpisů žádný problém. Takhle letět někde, kde to neznám při týhle teplotě a počasí, na to musí mít člověk v mozku malou tmu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Otec se před lety zasazoval o zákaz železných reklam u silnic.

Nikdo neměl zájem, takhle to dopadá.

Poslední dobou je toho hodně, na moravě poláci ve 180 taky do sloupu atd.

Sice jel asi jak hovado ale kvůli takovýmu Ičku nemusí člověk zemřít.

Už v devadesátých letech byla snaha, aby co nejdále od silnic byli sloupy a podobné nebezpečné výtvory. Takže se posunovali sloupy, rušili zábradlí apod. Ale s příchodem billboardů to vše skončilo

P.S. Třeba byl ten billboard na černo postaven, takže by mohl řidič žalovat stavitele...

Původně zaslal: Pája Rybišár

jOhn111:vim že to je dost nemoralni,ale ja nejsem z Prahy.....ty by jsi mi to tam nevyčoroval i s mlhovkama vid??Je to proti zakladnimu pravidlu chovani ve spolecnosti,ale clovek se musi umet otacet a dal bych ti min 1000kc odmeny...

Já teď nějak nevím pánové, ale nespletl jsem si internetové stránky? Možná to má logiku, něco z toho vzít, ale ta logika mizí při pomyšlení, že majitel si prohlídne za nějakou dobu naše stránky (třeba tu bude chtít vrak prodat) a zjistí to, že si z toho někdo něco vzal apod. Jaké asi pak bude mít mínění?

Rómové a sběrny: Berou ve sběrnách plastový nárazník?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je teda fakt síla. Komentáře typu \"čím dřív to obereš, tím líp\" mě zvedají ze židle. Bůhví v jakém zdravotním stavu je ten člověk. Možná ta nehoda byla důsledkem jeho neomluvitelného stylu jízdy, ale to nic nemění na tom, že se sám vytrestal a je oběť. To auto je nadále JEHO SOUKROMÝM MAJETKEM (pokud tedy byl majitel), takže svévolné očesávání toho vraku je prostě a jednoduše KRÁDEŽ. Nebudu se dál rozčilovat, vyjádřil to za mě Emiš (díky chlape, normální lidi ještě nevymřeli).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netopko - myslim, že marlin má namysli ten svůj vrak... Žejo Marline?

PájaRybyšár: a spol ... to je drsný - jasně, že když vidim takhle nějakej vrak, tak mi to taky proběhne hlavou, ale nepsal bych to veřejně takhle na fórum ... a ještě: myslíte, že tam snad ještě pořád stojí?

Z ososbní zkušenosti vim, že i kdyby jste majitele znali a on vylezl z takovýhle koznervy ... tak nebude mít teď zrovna největší chuť prodávat něco po dílech (maximálně jako celek)

A hlavně ... stejně je divný, že když se ta bouračka stala v úterý večer, že tam to auto ještě ve středu odpoledne bylo. Tyhle totálky se vozí na smluvní parkoviště, kde si je potom musíte na vaše nkl. zlikvidovat anedo to od vás může odkoupit nějakej vrakáč, či překupník ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neon ma pravdu, je to ten muj vrak... :P

me taky prijde divny, ze tam to auto jeste je.... jestli v tom jel sam, a neprezil to, nebo to prezil, ale skoncil v nemocnici, tak se to auto odtahne na zachytne policejni parkoviste.... takze me taky fascinuje co tam jeste dela....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu tam ještě je, teď jsem jel okolo něj a mízí z toho čím dál víc dílů, už nemá kapotu, světla, baterku, nějaký díly z motoru... Jediné co mě napadá, že to neodtáhli protože buď majitel z místa nehody utekl (možná málo pravděpodobné), nebo že je vrak momentálně mimo pozemní komunikaci na soukromém pozemku a nebo to může být problematické dostat se s odtahovkou na pole přes trochu křivý terén. Ale taky mi to nejde do hlavy, já když jsem před 4 roky naboural škodovku do lampy, tak zmizela během 2 hodin. Podle obou spz, které na místě byly, jsem zjistil, že to auto nejspíš nemá sjednané povinné ručení, to taky mohl být důvod k neodtáhnutí auta, pojišťovna by jim třeba nezaplatila náklady na odtah a majitel ze svých peněz musí platit billboard (několik desítek tisíc?).

[upravil dne 2.11.06 john111]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...