Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Prosím o radu podložky na změnu rozteče ????


Petr 406 red

Recommended Posts

Původně zaslal: zoby

nepochopil jsem s čí potřebuješ poradit

Prostě má na autě 4x108 a chce použít podložky na změnu rozteče a na 5x100,nebo 5x120 atd... . Vím že se dělají podložky na změnu, ale to je třeba 4 díra na 4 díru, nebo 5ti díra na 5ti díru, 4 díru na 5ti díru jsem ještě neviděl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak se asi dělaj, ale je to hrůza, jedna díra průchozí a zbytek moc nesedí, asi bych se na tom bál jezdit:myslim

[upravil dne 31/10/06 Radek Hurvajz]

Ja myslím že to tak hrozny zase nebude držet to nějak drží jinak by se snad nedělaly. Jen pravě otázka jakou kombinaci použit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr 406 red

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak se asi dělaj, ale je to hrůza, jedna díra průchozí a zbytek moc nesedí, asi bych se na tom bál jezdit:myslim

[upravil dne 31/10/06 Radek Hurvajz]

Ja myslím že to tak hrozny zase nebude držet to nějak drží jinak by se snad nedělaly. Jen pravě otázka jakou kombinaci použit.

No dělali nedělali, to někdo bastlí doma na soustruhu a nabízí na aukru, český ručičky vymyslej kde co. V tunning šopu tuhle kombinaci nenabízej.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zoby

no já nevím nevím, já bych to na auto nedal.

když si vezmu že v těch větších dírách se musí utopit hlava šroubu a v těch menších musí být závit.

není jednodušší a v konečném důsledku i levnější koupit správná kola?

Moje řeč, nebo aspoň dát 4 díry na větší rozteč 4 díry. Co je na tech 5ti dírách tak fascinujícího?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: zoby

no já nevím nevím, já bych to na auto nedal.

když si vezmu že v těch větších dírách se musí utopit hlava šroubu a v těch menších musí být závit.

není jednodušší a v konečném důsledku i levnější koupit správná kola?

Moje řeč, nebo aspoň dát 4 díry na větší rozteč 4 díry. Co je na tech 5ti dírách tak fascinujícího?

Je problém ten že elektrony v 18\" nebo 19\" se dělají hodně málo v rozteči 4x108 ale v 5x................ je jich spousta :-((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr 406 red

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: zoby

no já nevím nevím, já bych to na auto nedal.

když si vezmu že v těch větších dírách se musí utopit hlava šroubu a v těch menších musí být závit.

není jednodušší a v konečném důsledku i levnější koupit správná kola?

Moje řeč, nebo aspoň dát 4 díry na větší rozteč 4 díry. Co je na tech 5ti dírách tak fascinujícího?

Je problém ten že elektrony v 18\" nebo 19\" se dělají hodně málo v rozteči 4x108 ale v 5x................ je jich spousta :-((

Jó tak to potom jo, ale asi bych vyměnil náboje. Určitě je to bezpečnější;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Petr: zkus kontaktovat http://www.jkdesign.cz, taky sem se o to zajímal a oni je mají.

Je to dokonce od nějakýho výrobce, není to nějakej domácí pokus.

Jo JK design znám dobře to je kámošovo firma a už jsem to s ním řešil ale nějak jsem zatím na nic nepřišly. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peto,

1) Je to dost nebezpecny ... to je prvni duvod, proc bych na to prdel. Uznavam zmenu distance kvuli ETcku ... to maximalne ... jo, kdyz si nekdo koupi spatny kola a roztec je 4*110 a chce to zmenit na 4x108 - taky bych to jakstaks pochopil, ale na auto bych si to nedal, pac bych se o sebe bal ... ale to je jeste jaksi taksi castecne bezepecny.

2) Jak bys chtel resit tu zmenu fyzicky? Jako podlozku, ktera ti to zmeni??? Neni problem - videl jsem ji i jak vypada - peknej haluz. Ale jak to budes resit se sroubama? Kam jako nasroubujes ten pátej sroub? Budes snad delant novej zavit v naboji?:myslim:D:D aleno to bude stejne prisroubovany jenom na 4ech sroubech? Proste tak i tak to je divny.

3) Stejne ty 17tky jsou azaz dostacujici (uz oi to je extrem) ale chapu, ze kazdej chce mit vzdy vic ... taky jsem si koupil 15tky a na dalsi auto uz bych pomyslel na 16tkama ... ale rozhodne jenom nad takovejma, co tam kdyz uz nepatri, tak alespon pasujou! Jestli si za tim opravdu hodne stojis a neuhnes ... tak si nech predelat naboje na tutp roztec, ale to bde mazec ... vcetne kotoucu atp ... proste bych primarne schanel to, co tam pude ... a nevymejslel blbiny ... ale muj nazor pouze - dej si tam co chces, ale ... ...

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...