Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dobíjení


Pajsn

Recommended Posts

Uhlikky jsem dal v sobotu nový jeden byl uplne sjetej a když jsem za něj vzal zustal mi v ruce tak jsem dal novy a bylo to v poho az kdyz jsem vyrazil z chaty domu tak kdyz jsem ho vic vytocil na trojku tak se rozsvitila kontrolka napadly me sberaci krouzky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pajsn

Uhlikky jsem dal v sobotu nový jeden byl uplne sjetej a když jsem za něj vzal zustal mi v ruce tak jsem dal novy a bylo to v poho az kdyz jsem vyrazil z chaty domu tak kdyz jsem ho vic vytocil na trojku tak se rozsvitila kontrolka napadly me sberaci krouzky.

posledni dobou prestavam vnimat :myslim:roll:mad:

zkusil bych rozhodit ten alt, takhle se tezko radi :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pajsn

Uhlikky jsem dal v sobotu nový jeden byl uplne sjetej a když jsem za něj vzal zustal mi v ruce tak jsem dal novy a bylo to v poho az kdyz jsem vyrazil z chaty domu tak kdyz jsem ho vic vytocil na trojku tak se rozsvitila kontrolka napadly me sberaci krouzky.

To ešte neznamená, že keď si dal nové že tam nemôže byť chyba, je možné že práve tam bude chyba! Lebo nedosadá dobre na kotvu alebo niečo podobné, proste nejaký studený spoj. Skus to ešte raz rozobrať a prečistiť na kotve tenkým nožom kontakty tie medzi medenými plochami. tchues;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...