Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mercedes Benz 190E 2.5 16 EVO II


Bohouš

Recommended Posts

nevím, nechci radit, mám \"starej šuplík\" (sorry vectore). Ale z Mercedesa, což je velice kvalitní a pohodlná limuzína pro \"staré páprdy\" někdo udělá sporťáka. Sice tady existuje tunerská firma AMG ale... furt mi jde Mercedes a sport dohromady asi tak stejně, jako tříválcový čtyřtakt. Někde něco chybí a já furt na to nemůžu kápnout.

Tím tě ale nechci od Mercedesa odrazovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se postav Bohusu, bo mam pocit, ze jsi upadl, protoze dat 0.5M za 16 let stary auto je blbost!!!! Nesel bych do toho ani nahodou! Koukni se raci po necem jinem. Za ty prachy se da sehnat hafo veci.. Co takhle majda RX-8, hm? urcite by to byla lepsi voba!

[upravil dne 31/10/06 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

nevím, nechci radit, mám \"starej šuplík\" (sorry vectore). Ale z Mercedesa, což je velice kvalitní a pohodlná limuzína pro \"staré páprdy\" někdo udělá sporťáka. Sice tady existuje tunerská firma AMG ale... furt mi jde Mercedes a sport dohromady asi tak stejně, jako tříválcový čtyřtakt. Někde něco chybí a já furt na to nemůžu kápnout.

Tím tě ale nechci od Mercedesa odrazovat...

A McLaren zní líp?

Mercedes má hodně bohatou závodní minulost. Teďka nejvíc jezdí asi CLK závody DTM, pak třeba Le Mans, Dakar ale najdou se Mercedesy i jinde.

Pak sou samozřejmě \"civilní sporťáky\" Brabus, což je takovej vrchol.

Tady je asi nejnádhernější 190 Evo co sem kdy viděl - http://www.carclassic.com/stock.asp?StockID=101913

img02.jpg

amgmercedes190evo.jpg

Je to nádherný auto a na ty plasty a křídlo se nesmí člověk dívat jako na tuzing, poněvadž v tomto případě má každá věc svůj technickej smysl.

Závodní Mercedesy asi jen nemají tolik slávy kvůli nepřítomnosti ve WRC.

Tu ještě závodní M3 http://www.carclassic.com/stock.asp?StockID=100933

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako ja bych do Eva II sel, a to hned, ani bych se nerozmyslel. Stejne jako do obych 190ky.

Ono to Evo uz ma statut legendy a mansmejkr jen pokyve na souznenou. CO zazijes s timhle autem, se ti nestane s RX-8...

ale v odbornych kruzich, on tuner, tomu jaksi nerozumi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

nevím, nechci radit, mám \"starej šuplík\" (sorry vectore). Ale z Mercedesa, což je velice kvalitní a pohodlná limuzína pro \"staré páprdy\" někdo udělá sporťáka. Sice tady existuje tunerská firma AMG ale... furt mi jde Mercedes a sport dohromady asi tak stejně, jako tříválcový čtyřtakt. Někde něco chybí a já furt na to nemůžu kápnout.

Tím tě ale nechci od Mercedesa odrazovat...

přesně tak mercedes je pro stary dedky, jestli chces klasiku jdi do BMW M3 a pokud chces emoce jdi do toyota supra II nebo mitshubishi 3000 GT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

jako ja bych do Eva II sel, a to hned, ani bych se nerozmyslel. Stejne jako do obych 190ky.

Ono to Evo uz ma statut legendy a mansmejkr jen pokyve na souznenou. CO zazijes s timhle autem, se ti nestane s RX-8...

ale v odbornych kruzich, on tuner, tomu jaksi nerozumi :(

A co na silnici zazijes s Medanem lepsiho oproti RX-8??:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Marlin

jako ja bych do Eva II sel, a to hned, ani bych se nerozmyslel. Stejne jako do obych 190ky.

Ono to Evo uz ma statut legendy a mansmejkr jen pokyve na souznenou. CO zazijes s timhle autem, se ti nestane s RX-8...

ale v odbornych kruzich, on tuner, tomu jaksi nerozumi :(

A co na silnici zazijes s Medanem lepsiho oproti RX-8??:o

S motorem, kterej jde vyladit do 420bhp a autem který má 1000kg to zažijes docela dost, spíš na okruhu ale.

Nejde tady ale tolik o výkony jako to, že to je prostě legenda.

Dneska se samozřejmě za srovnatelný prachy (56tis€) dá koupit lepší a třeba rychlejší auto.

V té době to ale bylo jak auto z Marzu. Z RX8 nikdy legenda nebude a myslím že jenom si do toho eva sednout by byl zážitek (alespoň pro mně).

Další takovou legendou je třeba Lotus Omega 3.6BiT. Většina lidí si jen řekne \"pche, obyčejná oplastovaná Omega\".

Cena se taky pohybuje kolem 50tis€ za pěknej málo jetej kus. Výroba 90-92, 377hp standard, viděl sem i s 800hp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Legenda to beru, ale nerekl bych ze je lepsi nez jine auta za ty prachy, nebo spis ze za ty prachy jsou lepsi auta! Pro zberatele proc ne, ale urcite se schodnem na tom, ze to neni auto na kazdodenni jezdeni. A pochybuju ze Bohous je sberatel (nic ve zlem!). Nerikam ze RX-8 je nejlepsi auto na svete, jen me zrovna napadla, bo je to pekny sportak (stejne jako to evo je sportak), ale myslim si, ze to pojede mnohem lip!! A na to preci sportaci jsiou, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

jako ja bych do Eva II sel, a to hned, ani bych se nerozmyslel. Stejne jako do obych 190ky.

Ono to Evo uz ma statut legendy a mansmejkr jen pokyve na souznenou. CO zazijes s timhle autem, se ti nestane s RX-8...

ale v odbornych kruzich, on tuner, tomu jaksi nerozumi :(

naprosty souhlas, i kdyz na RX-8 by doma taky bylo misto :D jenom bych potom asi musel hazet minci, se kterym se v nedeli svezu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

tahle stará a \"předražená\" auta se kupují srdcem..ne rozumem..myslím, že je bezpředmětné je jakkoliv srovnávat s nějakým moderním zánovním sporťákem, kterého fabriky chrlí po tisících

OK a kdo si to koupi??? Fanda a sberatel! Ne ten kdo s tim chce jezdit do prace. S tou RX-8 (nebo i s necim jinym, Impreza, Evo VIII, Supra...) si na silnici uzije vic! Bohous sam rekl, ze neni zadny sberatel a (doufam ze se B. neurazi) taky si nemyslim ze ma 0,5M na to aby si koupil auto se kterym vyjede v nedeli odpoledne z garaze, nalesti a zajede z5. Meda je urcite stylovej, ale neprosto nevhodnej pro normalniho cloveka! Verim ze ve sve dobe by se blbe naslo neco lepsiho, ale proste dnes uz za ty prachy je spousta lepsich aut!! Ja bych si tu 190-ku nekoupil, nekoupil bych si ani tu RX-8, bo na to proste nemam a i kdybych mel 0,5M, tak bych si stejne koupil neco levnejsiho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

kdybych mel ted u sebe pul megam tak si to koupim hned z felku, i kdyz by to pro nekoho byla zbytecna invsetice... a at si mi to klidne stoji v garazi treba pul roku... jen pro ten pocit.

Nebo bych si poridil M3 E30 Sport Evolution

Ano, viborne, gratuluji.

Ale ted se zamyleme nad tim problemem o ktery tu jde. Je to auto vhodne pro Bohouse? Bude splnovat jeho potreby??

JA MYSLIM ZE NE!!!!!:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Tommy306

tahle stará a \"předražená\" auta se kupují srdcem..ne rozumem..myslím, že je bezpředmětné je jakkoliv srovnávat s nějakým moderním zánovním sporťákem, kterého fabriky chrlí po tisících

OK a kdo si to koupi??? Fanda a sberatel! Ne ten kdo s tim chce jezdit do prace. S tou RX-8 (nebo i s necim jinym, Impreza, Evo VIII, Supra...) si na silnici uzije vic! Bohous sam rekl, ze neni zadny sberatel a (doufam ze se B. neurazi) taky si nemyslim ze ma 0,5M na to aby si koupil auto se kterym vyjede v nedeli odpoledne z garaze, nalesti a zajede z5. Meda je urcite stylovej, ale neprosto nevhodnej pro normalniho cloveka! Verim ze ve sve dobe by se blbe naslo neco lepsiho, ale proste dnes uz za ty prachy je spousta lepsich aut!! Ja bych si tu 190-ku nekoupil, nekoupil bych si ani tu RX-8, bo na to proste nemam a i kdybych mel 0,5M, tak bych si stejne koupil neco levnejsiho.

nj, ale nekteri nejsou ani fandove, ani sberatele, ani normalni lide :D mit jednou ty penize, tak si to auti proste koupim, i kdybych mel vyjizdet jenom o krasnych nedelich a zbytek roku ho lestit v garazi... jiste, za ty penize mate noveho roomstera HTP, se kterym se udela vetsi parada pro normalni lidi... :D nebo A3 nebo 206ku ... nekteri ale vidi, ridi, mysli a jezdi auta srdcem... :mad::super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...