Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hadanka


Guest DD

Recommended Posts

Ctvrtecni srazik se nam blizi a napadlo me, ze bych usporadal malou tipovaci soutez. Jak jsem psal ve vlakne o srazu, dorazim na Dzban svym \"novym\" sluzebnim vozem. Nebudu popisovat historii toho, jak je mozne, ze jsem podedil stare auto namisto objednavky noveho, ale proste je to tak, ze od stredy budu pouzivat 1,5 roku stare auto po kolegovi, co odesel.

Proc me ta hadanka napadla? Protoze si myslim, ze kontrast me osoby a vozidla je velmi vtipny a podobnou tipovacku jsem delal uz kdyz jsem kupoval RS :D.

O co se hraje - kdo to uhodne, bude mit dobry pocit a tomu nejschopnejsimu z vas koupim treba nealko pivo na Dzbane ;).

A ted napoveda:

a) to auto se ke mne vubec charakterem nehodi

b) je to naftak 2.0TDI s prevodovkou DSG

c) Vector se bude mit do ceho cely vecer trefovat

Odpovidejte vzdy znacku a typove oznaceni, jsem zvedavy, kdo to uhodne prvni ;).

Kdo uz ted vi, cim budu jezdit, je ze souteze vyloucen :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rebik> Bingo .. mas u me jednu rundu toho, co budes pit ;).

Aka na to prisla bokem v ICQ uz v 18:59, coz se ofiko nepocita jako tip, ale aby se nereklo, ze nadrzuju chlapum, tak ji taky koupim jeden caj :D

Jinak teda dorazim cernym Touranem 2.0TDI DSG :D. Az uvidite kour, jsem to ja ;).

[upravil dne 29/10/2006 DD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DD

Rebik> Bingo .. mas u me jednu rundu toho, co budes pit ;).

Aka na to prisla bokem v ICQ uz v 18:59, coz se ofiko nepocita jako tip, ale aby se nereklo, ze nadrzuju chlapum, tak ji taky koupim jeden caj :D

Jinak teda dorazim cernym Touranem 2.0TDI DSG :D. Az uvidite kour, jsem to ja ;).

[upravil dne 29/10/2006 DD]

Vzhledem k mému alkoholismu to budeš mít ´těžký, zásadně si dávám láhev vína-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...