Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ložisko, ale které?


Tony

Recommended Posts

Zdravím, mám problém, ozývá se mi v autě takové hučení, ale jen při jízdě rovně nebo doleva,při zatáčení v pravo to přestane,měl jsem podezření tedy na pravé přední (zadní) ložisko, to jsem tedy vyměnil, ale nic platný, hukot se ozývá dál.

Může to dělat i levý ložisko? Měl jsem za to,že když se při zatáčce do prava pravý ložisko odlehčí takže přestane hučet,proto jsem vyměnil pravý,tak se ptám jestli to může být i naopak, že když se zatíží levý, tak přestane hučet. Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Tony

Zdravím, mám problém, ozývá se mi v autě takové hučení, ale jen při jízdě rovně nebo doleva,při zatáčení v pravo to přestane,měl jsem podezření tedy na pravé přední (zadní) ložisko, to jsem tedy vyměnil, ale nic platný, hukot se ozývá dál.

Může to dělat i levý ložisko? Měl jsem za to,že když se při zatáčce do prava pravý ložisko odlehčí takže přestane hučet,proto jsem vyměnil pravý,tak se ptám jestli to může být i naopak, že když se zatíží levý, tak přestane hučet. Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Georg: :D:D Mě kola nehučí, může to být tim, že tam neni vzorek, nebo se mám radši zeptat v peugeotu co to může být..... :D:D:D:D:D:D

BTW: Kloub neni tak hrozný vyměnit..... strávíš na tom pár hodinek, trochu se vyvztekáš, nakopneš pegiho a zase to bude O.K. nevim jak pro vás, ale je to mrsk jako blázen. Stejně to zkončilo tak, že jsem volal známýho - jo a samozřejmě že to byl ten druhej kloub:mad::D:mad::D

[Editován dne 17/6/03 deeper]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel jsem podobny problem ale to je hodne davno s golfem II, hucelo to zpredu kdyz jsem jel rovne a doleva a soucasne pri zataceni na jednu stranu to tahlo vic nez na druhou takze jsem usoudil ze je to prave lozisko ale bylo to presne to druhe.

Ted uz si ty strany presne nepamatuju jenom vim ze to bylo to druhe nez to puvodne vypadalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to dělalo na jednu stranu a rovně hučelo, na druhou ne. Typicky od 60km/h. V pohodě se to dá poznat který to je páč je tam vůle né. Takže lapnout kolo nahoře a tlačit od sebe k sobě a musí to být cítit a možná i slyšet. Nebo kolo chytit třičtvrtě na tři, ale tam se můžou projevit vůle v kulovejch čepech řízení. Čau Rudolf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůle tam vůbec být nemusí, a ložisko přitom klidně může hučet. Pokud už je na ložisku taková vůle, že to jde poznat při hýbání s kolem, tak to už je dost na pováženou!

Výměna kloubů či poloos není žádný velký problém. Podle mě je horší výměna ložiska - páč na to je docela vhodné vlastnit lis, a ten já zrovna nevlastním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...