Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

22. Priglsraz (16. 11.)


22. Priglsraz (16. 11.)  

  1. 1. 22. Priglsraz (16. 11.)


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Ahojte,byl to můj druhej sraz na Príglu a musím říct,že to jde kvalitativně nahoru!:superRozjezd byl z mého pohledu slabší,ale pak se to rozfrčelo a nebýt postupně docházejících zásob na Príglu,plně obsazených brněnských klubů a dnešní pracovní povinnosti některých účastníků,mohlo to jet tak \"na 120\"!:D Delegace z Prahee byla famózní!Ty krááávo,díky za sympatickou společnost!:potleskMějte se:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Týýfoéé ... voni dorazili aj Pražky, jo???:myslim:D

Ne, ted vážně: musím plně souhlasit s Trundíkem, že to byl nejlepší Prigl sraz, na kterém jsem byl :super:D Škoda tá rychlé obsluhy, ale nikdo nejsme dokonalý, že? Jinak jsem rád pokecal zase s tvářemi, které nevídám tak často ... Prostě shrnuto: jsem rád, že jsme dorazili a věřím, že vy, zase naoplátku dorázíte na některý z našich pražských srazů...co? Tak kdy?:D

Jinak dorazili jsme v pohodce ... myslím, že kolem půl druhé:myslim Řidič jel dobže a spolujezdec prý byl cestou zpět taky celkem klidný a moc toho nenamluvil ...:D Jenom raní vstávání v 7:20 byla docela bída ... ale co? Jenou, dvakrát za týden se dá se spánkovým deficitem žít ...

Aka, trundík: co fotky ... ? Budou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to super a taky sem poprvé zažil co znamená \"vypít\" hospodu i když jen v nealku!!:D:D

no a ta obsluha, vždyť ten číšník byl super- na to že tam zřejmě točil, roznášel, vařil, mil nádobí, dělal uklizečku, topil, pouštěl hudbu, kasírovak a ješťe nás stačil bavit svými obcasnými :D vstupy \" objednal si nekdo fantu.....mám tu fantu...tak dá si někdo tu fantu...ale já chtěl sprite..ten už došel ...tady máte fantu \" :D:D:D:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...