Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 2.0 GTI6(163ps) X honda civic 1.6 VTI(160ps)


Medion

Recommended Posts

Původně zaslal: Medion

já sem mu taky říkal že 306 je vzhledově hezčí.jenže on měl vytuněný clio a to rozstřík,tak schání něco novýho na tunění a vybírá z těhle dvou autí.tak díky za názory a připomínky:roker

[upravil dne 27.10.06 Medion]

Tak pokud to zas planuje rozflakat, tak to at raci koupi Hondu.. Skoda kazdeho rozbiteho lvicka...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam pocit ze na Honda foru ani nebudou vedet co je zac GTi-6ka.. porad je to docela vzacnost a malo kdo ma paru o tom co je zac a co umi ;)

A co se tyce tematu priklanim se k Honde.. to je auto na kterem se v tuzingu muze vyradit! :D

Původně zaslal: Neon

Medion: napiš schválně tento samý příspěvek na Honda forum, anebo na nějaký Civic forum ... uvidis, co ti napisou:mrk.

Jenom na tuneni bych vzal spis Civica ... S16 je skoda tunzit (jen decent beru)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Mam pocit ze na Honda foru ani nebudou vedet co je zac GTi-6ka.. porad je to docela vzacnost a malo kdo ma paru o tom co je zac a co umi ;)

A co se tyce tematu priklanim se k Honde.. to je auto na kterem se v tuzingu muze vyradit! :D

Původně zaslal: Neon

Medion: napiš schválně tento samý příspěvek na Honda forum, anebo na nějaký Civic forum ... uvidis, co ti napisou:mrk.

Jenom na tuneni bych vzal spis Civica ... S16 je skoda tunzit (jen decent beru)

Prej jenom nárazníky a jenom pryhy a jenom přídlo.. fujtajbl... ať si koupí raději tu Hondu.

GTi-6 Je pohodlnější, rychlejší, víc vydrží, je hezčí a nepatří tuzerům do ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

zrovna na tohle GTi jsem nedavno koukal, vypada docela slusne na to aby na tom nekdo delal nejakej tuzing...:roll

Tuzing nieeeeeeee,staci dobre vacky,poladit ECU,jemne upravit sanie a je tom 200PS

PS-Ja by som isiel osobne do Puga,ked sa preda 106 ka,tak zacinam taketo auto zhanat,a treba mat na pamati Francuzsky sarm je okuzlujuci;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dusan

Tuzing nieeeeeeee,staci dobre vacky,poladit ECU,jemne upravit sanie a je tom 200PS

PS-Ja by som isiel osobne do Puga,ked sa preda 106 ka,tak zacinam taketo auto zhanat,a treba mat na pamati Francuzsky sarm je okuzlujuci;) to už si zas rovnou může koupit bmw m3 a bude pokoj;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marda106

No tak ja si myslim ze pokud mu jde o nejake tuneni zalezi co chce delat at koupi Hondu Civic mimochodem tuhle 5.generaci jsem chtel taky ve VTi jako 160pony na 1,6 neznam moc aut co maji podobnej vykon a nehlede k tomu ze za GTi-6 bude platit vetsi poviny ruceni takze to ma bonus jinak videl jsem Civica VTEc na tuningu v prerove s 1,6motorem a mel asi 519pony :D takze at zkusi tu hondici nevim jestli uz je prodana ale vedel jsem o jedne v dobrem stavu..

Má 521koní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Benzin Honda ,diesel Peugeot .Kdybych chtel bezinovi auto sel bych do Civika motory jsou paradni je fakt ze V generace uz neni to co byly generace pred tim co se tice podvozku [nojon Rover] navic ten kousek co sem hodil kujon je fakt mazel.306 co tady je na fotce vypada taky moc hezky jen mi prijde ze benziny u 306 maj moc much nehlede k tomu ze jsou dost hladovi a ruceni za dvoulitr je taky vyssi[ovsem jelikoz je to auto na tunning tak je toto zrejme hledisko ktere je nepodstatne] .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli nekdo musi resit kolik je rozdil mezi rucenim za dvoulitr a jednasestku, at si nekupuje auto. zejmena ne GTI class ...

ve vyslednem rozpoctu se to v rocnich nakladech za provoz prakticky neprojevi... teda, pokud si clovek nekupuje auto jen proto, ze ma prazdnou garaz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...