Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jízda z kopce se studeným motorem


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Chci se zeptat jestli někdo nemá zkušenost nebo neví jak je to s jízdou \"na sytič\". Mam 406 1.8 16V a pokud nastartuju studený motor tak naskočí v pohodě a otáčky se drží tak okolo 1200, po odjezdu od domu jedu z delšího kopce a pokud tam nechám kvalt tak po chvilce cítím jak motor začne víc brzdit jako by se ten \"sytič\" zavřel, potom pokud zatavuju na kruháku tak po vyšlápnutí spojky spadnou otáčky asi na 1 sec na 500 a pak se seberou zase na svych 1200, dneska mi to dokonce chcíplo. :( Neví někdo čím to je. Pokud pojedu ke křižovatce pod plynem tak to neudělá, a teplý je to v pohodě. Dík

[upravil dne 26/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

protože když je studenej motor tak je zaplej sitič.s kopce jedeš bez plynu takže se úplně zavře přivod paliva a když vyšlápneš spojku tak otáčky spadnou dolu a pak si zase přidá sitič.ale zkus tu klapku vyčistit

Tak na ní teda vlítnu až nebudu mít do čeho píchnout.:D Třeba to pomůže
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Pocuvaj ma, viem ze teraz to je trochu od veci tato moja otazka, ale:

Ty mas podobne meno ako RADEK Hurvajz z Kabatu?

No to si mě dostal, doteď jsem nevěděl že nějakej Radek(Hurvajz)Hurčík existuje a to Kabáty poslouchám, ale já jsem Hurvajz (se Z) a v Peugeot clubu mi nešel samotnej Hurvajz zaregistrovat, tak jsem před něj dal ještě jméno.:xvul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kajvet

je to určitě klapka...taky mi to dělalo když jsem měl 1,8i...v peugeotu na to nemohli přijít,že prý asi PC je v pr....nakonec to spravil známej za pár minut a zadara,od té doby to bylo ok....:papa

Jo, díky, hlavně že to nebude nic drahýho. Tohle se dá udělat doma a nic to nestojí.:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kajvet

je to určitě klapka...taky mi to dělalo když jsem měl 1,8i...v peugeotu na to nemohli přijít,že prý asi PC je v pr....nakonec to spravil známej za pár minut a zadara,od té doby to bylo ok....:papa

Ty počítače bych v autech zrušil !!:grr

Ti servisáci uměj HOVNO a tak se na CPU pořád vymlouvaj!

Už mi s tím na mou duši serou !:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Biři

Původně zaslal: kajvet

je to určitě klapka...taky mi to dělalo když jsem měl 1,8i...v peugeotu na to nemohli přijít,že prý asi PC je v pr....nakonec to spravil známej za pár minut a zadara,od té doby to bylo ok....:papa

Ty počítače bych v autech zrušil !!:grr

Ti servisáci uměj HOVNO a tak se na CPU pořád vymlouvaj!

Už mi s tím na mou duši serou !:grr

Hele buď slušnej, a změň náladu. Jo a vítej na fóru.

[upravil dne 1/11/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...