Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zurčení vody u spolujezdce


Luig

Recommended Posts

Všiml jsem si docela zajímavý věci ve svý 106ce. Nastartoval jsem studenej motor a slyšel jsem zurčení vody jakoby z kaslíku před spolujezdcem, přesně zvuk jak nějakej potůček:). Zvuk se zesiluje s přidáním plynu, na volnoběh je to slyšet jenom hrozně slabě. Nenapadá někoho něco čím to? Dřív to myslim nedělalo. Napadá mě málo chladičky a tím pádem zavzdušněná soustava - je slyšet přelávající se voda ale motor se nepřehřívá a množství vody jsem nedávno kontroloval. Díky za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Janě, na hadici vedoucí do interiéru (v motorovém prostoru)je taková čepička, s kterou když pootočíš, tak začne vytékat chladicí kvapalina. Když prská nebo bublá, je zavdušněné topení. (mmch, je to jeden z nejvyšších bodu chladicí soustavy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Luig

Všiml jsem si docela zajímavý věci ve svý 106ce. Nastartoval jsem studenej motor a slyšel jsem zurčení vody jakoby z kaslíku před spolujezdcem, přesně zvuk jak nějakej potůček:). Zvuk se zesiluje s přidáním plynu, na volnoběh je to slyšet jenom hrozně slabě. Nenapadá někoho něco čím to? Dřív to myslim nedělalo. Napadá mě málo chladičky a tím pádem zavzdušněná soustava - je slyšet přelávající se voda ale motor se nepřehřívá a množství vody jsem nedávno kontroloval. Díky za názory

Kdyby v soustavě byl vzduch, tak by to to zurčení pak dělalo. Měl jsi přepnuto na teplo, když se měnila kapalina?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...