Jump to content
Vorelul

Návod na obsluhu

Recommended Posts

Ahoj, chci se optat jestli někdo nemáte obyčejnou příručku k vozidlu abych měl aspoň základní informace na P205 typ 20AHD2, motor typ - HDZ, objem 1124, r.v. 1991.

Díky Vorel

nějaký návody na obsluhu mám, ale moc tam toho není - kromě super obrázků (většinou jsou německo / anglicko / francouzské) nebo (německo / španělsko / italské)

Většinou jsou tam takové věci jako : kudy se tam leje benzín, kudy olej apod.

Vážně ti nechvi brát iluze, ale více technických věcí ti řekne kniha \" Jak na to \", i když podle zasvěcenců v ní nic není :)

Díky za odpověď, já jsem chtěl jenom ten obyčejný návod, kde se dočtu v nějaké tabulce po kolika Km měnit olej a takový ty další základní informace, které jsou konkrétně pro můj typ...

Díkes Vorel

Na Aukru nejsem registrován, takže mám smůlu a hold si budu muset počkat až mato205 doskenuje konec té knihy a budu to mít doma :super

Díkes Vorel

Původně zaslal: Vorelul

Na Aukru nejsem registrován, takže mám smůlu a hold si budu muset počkat až mato205 doskenuje konec té knihy a budu to mít doma :super

Díkes Vorel

jestli zaplatíš poštovné a tu knihu tak ti to na tom aukru koupím

Samozřejmě, že bych to bral okamžitě. Na Aukru jsem se zaregistroval a čekám na dopis. Kdyby to do čtvrtka přišlo koupím si ho sám. Když to nepříjde pošlu Ti SMS a pak se samo domluvíme. Díkes :super