Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozmiestnenie kontroliek


Syro

Recommended Posts

Zdravím!

Chcem sa Vás opýtať akú kontroku máte na ľavo od kontrolky žhavenia, lebo mne tam signalizuje airbag spolujazdca, ale takú možnosť som nenašiel v užívateľskej príručke - podľa nej by tam mala byť kontrolka bočných airbagov. Nieže by to bola nejaka vážna závada, pýtam sa skôr zo zvedavosti. Mám 2,0HDi, r.v.2001 (66kW) ĎAKUJEM!!!:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Syro

Zdravím!

Chcem sa Vás opýtať akú kontroku máte na ľavo od kontrolky žhavenia, lebo mne tam signalizuje airbag spolujazdca, ale takú možnosť som nenašiel v užívateľskej príručke - podľa nej by tam mala byť kontrolka bočných airbagov. Nieže by to bola nejaka vážna závada, pýtam sa skôr zo zvedavosti. Mám 2,0HDi, r.v.2001 (66kW) ĎAKUJEM!!!:aut

Podle čeho poznals že jde o airbag spolujezdce?? No vážný by to mohlo být kdyby někdo kontrolku přehodil proto aby to vypadalo že airbagy fungují a oni by tam nebyli. Máš i boční airbagy nebo máš jen čelní?

Ono je to tady nějak blbě napsaný, to není kontrolka airbagu spolujezdce ale kontrolka obou airbagů, a je tady upozornění pouze na airbag spolujezdce.

Na airbag by měli byt jen tyto kontrolky

[upravil dne 25/10/06 Radek Hurvajz]

post-0-14109594930823_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tieto obrázky, ktoré si poslal sú z brožúrky pre užívateľa. Ja mám vedľa kontrolky žhavenia kontrolku (asi čelný airbag spolujazdca), pretože pri vypnutí spolujazdcovho airbagu - bliká. V sedačkách by mali byť bočné airbagy, ale ich kontrolka nesvieti. Môže to byť, že je tam zapojená až od určitého stupňa výbavy, alebo klasický podvod predajcu, alebo vypálená žiarovka???:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Syro

No tieto obrázky, ktoré si poslal sú z brožúrky pre užívateľa. Ja mám vedľa kontrolky žhavenia kontrolku (asi čelný airbag spolujazdca), pretože pri vypnutí spolujazdcovho airbagu - bliká. V sedačkách by mali byť bočné airbagy, ale ich kontrolka nesvieti. Môže to byť, že je tam zapojená až od určitého stupňa výbavy, alebo klasický podvod predajcu, alebo vypálená žiarovka???:bojim

Od stupně výbavy určitě ne, pokud tam jsou tak musí kontrolka fungovat, a pokud bliká při deaktivaci airbagu spolujezdce tak by to mělo byt OK, taky by měla blikat a zustat svitit pokud bys deaktivoval airbag řidiče, být tebou tak kouknu jestli je jen žárovka pryč nebo to je opravdu podvod. Je možný že se třeba něco proti manuálu změnilo v průběhu výroby a je to opravdu jen žárovka, ale lepší vědět jak to je doopravdy, palubku vyndáš podle zdejších návodů.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík všetkým za odpovede, asi bude najlepšie, ak to nechám skontrolovať diagnostikou. Ináč upravujem predošlé dotazy - po vypnutí airbagu spolujazdca ostáva kontrolka svietiť a je na ľavo od kontrolky žhavenia. Už som s tých kontroliek debil ako je to možné, že mám niečo iné vedľa kontrolky žhavenia ako vy!!!:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...