Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bude zase ---> Slovensko <--- Bude zase


Guest ZILA

Recommended Posts

Původně zaslal: ZILA

KOŠICE HORNBACH ALE DATUM >>>>> 25.11.2006 <<<<<< ????????????????????

PASUJE VAM :myslim:myslim:myslimTENTO DATUM MNE ANO:aut:aut:aut

No kurna, na druhy den odchadzam do DE na dva tyzdne....ale pokial to bude jediny termin, tak si to vybavim ;):papa:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bagr

Návrh jedné z možných variant programu

http://www.leziacabosorka.sk/index.php?x=bowling:super

Asi Ta budem milovat :-* :D:D:D

alebo ze by si vedel, kde byvam? :D:D:D

...mno toto mam tak 20 metrov od mojho domu, tam dojdem aj v papuciach :potlesk:potlesk:papa:aut

...teraz som si spomenul, ze nemaju bohvieaku drahu na Bowling....mozem este preverit ;)

[upravil dne 6/11/2006 skupko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

comm<> ale nezabudaj že niesi sam z blavy a skus to dat dokopi s tiborom a funtominom a je to vyhoda budete aspon traja a je možne že vas bude viac

skupko<> papuče su naprt to sa barz šmyka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevjem odkial vy tak asi moooozete vediet ake mam papuce...:myslim:myslim

mno mozno pre zmenu privediem zopar novych ludi ja.... ;):super:aut:aut

aaaa este mimochodom...dnes som bol bowling trenovat, takze aby Ste potom nenadavali, ze fsetcia prehravate:roker, tak som ochotny prejst na sipky :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyplata uz dosla a dokonca som dnes spravil tu spojku! Nie je to celkom ono, este to mozno bude treba pritiahnut viacej...ale mozem jazdit!!!! HURRAAAAA!!! :D:D:aut

Takze vsetko je pripravene na zraz, zatial plati ta bosorka, no skusime este s Kosicanmi prejst aj ine moznosti ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomyka

kto je tu kosican?

Tak OK...

obcania s trvalym, ci prechodnym pobytom na uzemi mesta Kosice (Slovenska republika) a jeho blizkom okoli. Medzi takychto sa ratam aj ja ;):D

Mimochodom oproti bosorke nam oplotili cele to parkovisko, takze tam nebudeme mat kde urobit fotku so vsetkymi autami. Pekne by mohlo byt v Salasi/Autokempingu v Barci, tam sme s Ingou mali svatbu ;)... maju slusnu restauraciu s normalnymi cenami a maju aj dostatocne parkovisko a pokial by nebolo velmi zima tak mozeme byt aj vonku :aut...

Co vy na to?

See : http://www.kamnapivo.sk/pivodb/kosice_ost/2331/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: skupko

Původně zaslal: funtomino

som za, kde a kedy to bude ?

[upravil dne 31.10.06 funtomino]

Trochen :xvul

Ale, 2.0 HDi v 206 to znie ako dieseldelo...;)nemas v kabine trosku hlucno? ...ale jazdit to musi super a utiahne aj vola:papa

sorry trochu neskor, ale predsa> Skupko, mas recht je to dieseldelo a ma to neskutocny tah, hlucno neni vobec, je to dopohody, vacsinou mi huci muzika opacnym smerom.

Tibor: palubak nemam, len sproste velke hodiny, ak mas nejaky tip ako ho domontovat tak budem rad :)

A na stretku som nebol, bo som nesledoval forum :( ale uz sa polepsim :super

Zraz: v KE by to bolo urcite zaujimave, ale nedame predsa nieco na polceste ?? S Comm a Tibor sa mozeme dat dokopy, ale predsa nepojdeme jednym autom :myslim:bojim To mozem rovno do KE priletiet lietadlom, dam si zopar piweciek a potom naspatek.

Ked zraz, tak pekne kazdy so svojim levom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...