Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vibrace motoru


Kosta1

Recommended Posts

Původně zaslal: dizzi

tie ceny ND v peugeote su neskutocne...:(

nekupuj v peugeote.....napr...v peugeot stoji ten mali spodny silentblok cca 870 sk...ja som ho kupil u nas na dedine u tipka co ma taku malu mototechnu za 490 sk....novy fungel, orig. peugeot. na druhy den som to mal...

Aby ste boly v obraze, bol to origo peugeot kus........

Je tu toho plny internet.....

Peugeot je kurva drahy.........pojebany dekel na poistky stoji 2500....to je nonsens...vsetko kupujem o ludi co dovazaju veci FR pouzite z buraciek...tym sa zivia 13 rokov...a nakupuje u nich pol slovenska....... kontakt na nich : www.universauto.sk kolarovo

[upravil dne 21/11/07 mbleho]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dizzi

mbleho-tebe sa tiez chvelo auto,ale nemenil si vsrekovac,ale silemblok spodny?dobre som pochopil?kolko stal a kde si ho kupoval?

strekovac som urcitenemenil...to musis citit ci je problem v tom....chod nad jamu a pozri ten spodny silentblok...a pozri aj vrchne ci su na nich neni nejake trhliny.... na 99% bude problem v tomto.....ja som to kupil u nas na dedine v močenku. objednal som to v predajni ND a na druhy den som to mal...stalo to do 500sk...

treba popozerat na nete...je tam toho haldy.......

ale urcite pozri v jame.....alebo na zdvihaku.....pozeraj a nech ti to niekto nastartuje a vypne motor....potom uvidis na beton ze to tam kmita aje to rozbite.........

tiez na volnobeh trasol a drkotal vo vnutr. ked som jemne pridal tak to uz nerobilo...urcite to bude toot......vstreky asi tazko..... to su len domienky ludi co o tom nemaju ani paru.....

nepocuvaj ludi co ti to hovoria....pories silentbloky.......

[upravil dne 21/11/07 mbleho]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peugeot je kurva drahy.........

Naprosto s tebou souhlasím - potřeboval jsem žárovky do přístrojovky v origo "Pažout" servisu Olomouc 1 ks 80,- Kč /udělalo se mi nevolno/ ve ŠTBK CITY - pan Štercl -1 ks 15 Kč s tím, že pokud mi nebudou vyhovovat, vrátí mi peníze. Vyhovovaly. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Peugeot je kurva drahy.........

Naprosto s tebou souhlasím - potřeboval jsem žárovky do přístrojovky v origo "Pažout" servisu Olomouc 1 ks 80,- Kč /udělalo se mi nevolno/ ve ŠTBK CITY - pan Štercl -1 ks 15 Kč s tím, že pokud mi nebudou vyhovovat, vrátí mi peníze. Vyhovovaly. :papa

pocuj.......

len taka banalna vec...zanmy dosiel do Peugeotu kupit antennku..mylsim len samotny kord.... v peugeote ze 380 sk...skoro ho jeblo...volal mi ci nemam....hovorim ze mam, ale ked si v nitre chod do citroena a kup tam...je to to iste...tam cena 115 sk :))))ňsila, za tu istu vec pytali o vyse 200% viac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsetky nahradne diely co potrebujem na Peugeot alebo Citroen kupujem v kolarove.....dovazaju pouzite diely...skoro ako nove......tak zasobavany ako su oni ,neni zaidny sklad na slovensku so suciatkami Peugeot Citroen ako tyto blazni...

Napr 407 Coupe na slovensku este nepredavali a oni tam uz maly komplet diely z dvoch kusov...hovorim komplet......dovezu niekedy cele auta ..malilinko burane arozoberu ich na nd..nerobia nic ine len toto....tam sa zivia dlhe roky a ide im to...maju stalu klientelu kde sa tocia prachy..... do predele s PEugeot servisom..... :roker

Diel si mozes odskusat a ak mas nejaky problem vratia prachy, poznaju vsetko, staci povedat na co a hned vedia..nie ako v Peugeote...tam hned idu kukat do kompu podla vin a aj to dojebu...takto som raz kupoval v NR vodny chladi....Picka za pocitacom si pytala Vin...dal som jej ho a ta pica nasla ze to je on...tento chladic je vas.....vycaloval som nekrestanske love ( nakolko som surne potreboval hned na druhy den, a v kolarove by bol o 4 dni, bo boly akurat na diely vo Fr) ...dojdem domov rozbalim a ten jebnuty chladic mal o jeden vyvod menej ako povodny co som potreboval skoro ma jeblo.......tak sup ho do peugeotu a ta pica sa cudovala ze databaza podla vin mojho auta vyhadzuuje tento tap chladicu a vsetci beru na 307 tento...... love vratit nechcela .tak som musel nieco vyrobit...toto je pristup Peugeotu vseobecne....asi vsade......len zle skusenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mbleho

Původně zaslal: dizzi

mbleho-tebe sa tiez chvelo auto,ale nemenil si vsrekovac,ale silemblok spodny?dobre som pochopil?kolko stal a kde si ho kupoval?

strekovac som urcitenemenil...to musis citit ci je problem v tom....chod nad jamu a pozri ten spodny silentblok...a pozri aj vrchne ci su na nich neni nejake trhliny.... na 99% bude problem v tomto.....ja som to kupil u nas na dedine v močenku. objednal som to v predajni ND a na druhy den som to mal...stalo to do 500sk...

treba popozerat na nete...je tam toho haldy.......

ale urcite pozri v jame.....alebo na zdvihaku.....pozeraj a nech ti to niekto nastartuje a vypne motor....potom uvidis na beton ze to tam kmita aje to rozbite.........

tiez na volnobeh trasol a drkotal vo vnutr. ked som jemne pridal tak to uz nerobilo...urcite to bude toot......vstreky asi tazko..... to su len domienky ludi co o tom nemaju ani paru.....

nepocuvaj ludi co ti to hovoria....pories silentbloky.......

[upravil dne 21/11/07 mbleho]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mbleho

Původně zaslal: dizzi

mbleho-tebe sa tiez chvelo auto,ale nemenil si vsrekovac,ale silemblok spodny?dobre som pochopil?kolko stal a kde si ho kupoval?

strekovac som urcitenemenil...to musis citit ci je problem v tom....chod nad jamu a pozri ten spodny silentblok...a pozri aj vrchne ci su na nich neni nejake trhliny.... na 99% bude problem v tomto.....ja som to kupil u nas na dedine v močenku. objednal som to v predajni ND a na druhy den som to mal...stalo to do 500sk...

treba popozerat na nete...je tam toho haldy.......

ale urcite pozri v jame.....alebo na zdvihaku.....pozeraj a nech ti to niekto nastartuje a vypne motor....potom uvidis na beton ze to tam kmita aje to rozbite.........

tiez na volnobeh trasol a drkotal vo vnutr. ked som jemne pridal tak to uz nerobilo...urcite to bude toot......vstreky asi tazko..... to su len domienky ludi co o tom nemaju ani paru.....

nepocuvaj ludi co ti to hovoria....pories silentbloky.......

[upravil dne 21/11/07 mbleho]

Mozno si ma nepochopil, ja som nepovedal, ze to nemozu byt silentbloky, ale v mojom pripade to bola tryska.Motor na volnobehu triaslo, az som myslel, ze vyskoci.Ked sa dostal do otacok, tak to bolo v poriadku.Prva vec, co ma napadla,ako asi kazdeho, boli silentbloky.Bol som s tym na jame a boli v poriadku.Trysku spoznas aj podla toho, ze beh motora nie je plynuly,hlavne na jednotke a dvojke.Ver mi, ze by som radsej odpalil silentblok, ako trysku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: FrenkV

Vybruje vám to vždy nebo jenom někdy? Mě jenom někdy tak by jsem to na vstřik neviděl.

zvykne sa to prejavovat len za studena a pri nizkych otackach...ak sa motor pomaly zahrieva,tak aj chod motora sa ukludnuje a tým padom sa neprenasaju velke razy z motora na karoseriu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...