Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vibrace motoru


Kosta1

Recommended Posts

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: FrenkV

No jo ale mě to dělá i za tepla ale problém je v tom že né pořád?

a pozeral si silentbloky, ci su neni popraskane alebo ponatrhane??

tak už jsem ten spodní silenblok za motorem vyměnil,měl opravdu malou prasklinku a vibrace jsou fuč díky za rady :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne to robilo presne to iste a tiež som sa bal aby to nebolo niečo ine a tak som bol za znamym v srvise a kuk mi na to a spodny silentblok bol oukej aj ked že je na krivo nalisovnay neviem či od vyroby ale asi hm... peugeot.... noo a potom sa zistilo že je to vrchný silentblok musi tam ist original cca 2500-3000sk ale nič mu nebolo a tak ho nebolo treba ani menit stačilo ho nastriekat teda namazat najprv to on nastriekal WD40 ale za dva dni to zase mikalo a klepkalo a tak som na ten vrchyn silentblok nastriekal silikonovy olej a je to akop nove nič a tichučko tak pre tentokrat som sa vyhol zatial vymene ale nepovedal by som že stači ten silentblok pokial nieje poškodeny len namastit a guma sa zoberie lietal mi cely motor na tom na volno a po nastreku to spevnelo :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Caute ,potrebujem helfnut ,vcera a aj dnes som si vsimol ze mi auto na volnobehu dost huci a to sa mi nepaci :( ,vybruje viac, hlucnejsie.Na volnobehu bezal pekne ticho a teraz vybruje a mna to zaskocilo co sa stalo :nevim .Budu to tie silentbloky ako sa tu spomina ?Ak mu pridam vsetko je ok a aj ked jazdim je vsetko v pohode ,len pri volnobehu vybruje viac ako predtym .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dosť často sa stáva, že na motore 1,6 16 V sa pridrie ventil v hlave a potom to vibruje. Kamarát toto riešil na 206 1,6 16V. Vymenil aj riadiacu jednotku a nakoniec to bolo v hlave vo ventiloch. Asi sa predchádzajúci majiteľ nestaral o motor tak ako by sa malo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

tak asi moj motor mal len zly den,uz to vobec nerobi a vsetko je ok ,mozno pomohlo ze som vymenil vzduchovy filter,lebo bol uz dost spinavy a uz mam kupene sviecky,ked bude viac casu tak ich vymenim za nove :roll a este bol sa na to pozriet jeden dobry automechanik a ten vravel ze podla zvuku je to vsetko tak ako ma byt a ked nemam problemi pri jazde tak nemam do toho sahat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Ahoj,

netuším kam to napsat po nastartování, když zařadím první stupeň a pouštím spojku se mi zaklepe nebo spíše přesněji zatřese na 2-3 sekundy motor pak už se to neprojevuje. Nevíte co mi brzy odejde? Nevyznám se v autech tak se mi prosím nesmějte díky.

Upraveno uživatelem Lví-ček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...