Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nosiče na kola


Ferin007

Recommended Posts

Kolo vozim v aute porad, jde to naprosto v pohode i bez tech nosicu (vnitrnich), upevnim to gumicukem a pohoda. V lete bezne ve trech lidech vcetne kol a veci na tyden. Radsi nez davat kola na strechu je vezu uvnitr a rakev. V nejakym testu jsem cetl, ze kdyz das na strechu dve kola, spotreba vyleti az o dva litry, s rakvi jen o 0,5l. Tohle resi ten nosic na kuli, ale je pak samozrejme problem s pristupem a hlavne se zabezpecenim. Zkratka voz to uvnitr. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za radu. Taky sem o tom uvažoval, ale nechcu, aby se mně poškrabaly jak kola, tak autíčko. :myslim To vozíš na ležačku nebo nastojačku? A sedadla vyhážeš nebo tam můžou zůstat? Já sem si taky spíš než dveřní nosiš představoval ty vnitřní. Ale pak mě zarazila ta cena a v kombinaci s tím, že to sežere dost místa a já se se svou drahou (samozřejmě lepčí) polovičkou docela často s kolama \"stěhuju\" (rozuměj s hafo věcma), to vyústilo v moje vycouvání z tohoto řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vozim to na stojaka, nejakej hadr mezi ramy kol a polstrovani auta a uplne v pohode. Ale chapu, ze pokud jezdis jen na jednodenni akce, je to opruz. Na to pouzivam klasiku na strechu, ovsem jedine Thule, jinak je to na pytel vsecko. Uz jsem mockrat videl kola na zemi a diry ve strese u auta.:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimo mísu....Řešení na kouli se mi osvědčilo.Na letošní dovolené jsem osadil držák na kouli 2+1 se sklápěním, naší výroby.Pochybnosti se rozptýlily, když jsme dojeli na konec trasy do Francie a zpět. Spotřeba téměř bez rozdílu, jízdní vlastnosti v bočním větru velmi slušné, porovnáváno se střešním nosičem.Přeprava kol HQ, absolutně zafixované, minus byl dešť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...