Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nebezpecne otacky motora


Keeper

Recommended Posts

Zdarek Pezotaci, mam taky maly dotaz.

Dnes som pri predbiehani na 2ke isiel 300m do maxima - asi 80km/hod. Jednoducho auto oproti sa blizilo a ja som nemal cas zaradit 3ku.Islo o zivot a tak som na otacky nemal cas ani mrknut , no tu rychlost som si vsimol. Auto som mal pekne zahriate no mam obavy ci som nieco neprehnal. Alebo je celkom dobre obcas ho prehnat na max ?? Nie je tam nejaky bezpecnostny obmedzovac na bezpecne otacky motora ? Mam 406 Break 2.0 HDi 66kw. Tak posielajte nazory.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je tam omezovač otáček (u tak novyho auta). Já mám 306 1.8 8v z 96 roku a omezovač mám na 6500ot/min. A při nich mi to jede neco okolo 105km/h na 2ku. Jinak podle mě se s tim nic nestalo. Ale je to nafta a s tou nemam zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Emiš

Hehe posledni dobou je to tu samej chlast, smyky v zatackach a ted uz i predjizdeni na posledni chvili :) Chlapi jezdete pomalejc ja uz se dost bojim :)

Taky si říkám, že se tyto témata probírají čím dál víc... Za chvíli bude zima tak se musíme začít mírnit....

S omezovačem se nemusíš ničeho bát a i kdyby si ho neměl a dostal si ho do červeného pole jen na chvilinku tak se motoru nic nestane....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...