Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nekteri ridici jsou proste prasata!!!


destiny

Recommended Posts

Cus, tak jsem tu jeste nedavno resil banalni problemy typu spotreba, max. rychlost atd. Dnes mam bohuzel jine starosti. Asi dve hodiny dozadu jsem mel zaparkovaneho milacka na parkovisti v Kladne u Kauflandu. Po navratu zpet jsem se zhrozil, kdyz jsem videl pravou stranu me 300sedmicky. :o Nekdo mi odrel oboje dvere, zadni blatnik a promackl prah (coz je celkem problem)....a samozrejme ujel!!! ******! Takze jsem zavolal polise, sepsali to se mnou a jel jsem do servisu. Tam odhadli cenu za opravu 20.000,- Mam pojistku s 10.000,- spoluucasti, takze nejen, ze meho milacka ten hajzl zhyzdil :( ,ale me tak pripravil o desitku :mad: Ale mozna udelal lepe, ze ujel protoze kdybych ho chtil, tak jsem tu drzku rozkopal a ted jsem mohl sepisovat uplne jinej protokol (treba ublizeni na zdravi s nasledkem smrti) No, doufam, ze takovych prihod nebude vice. Na to, ze to auto mam asi mesic, toho bylo dost. Jinak alespon jedna pekna chvilka dnes byla, kdyz jsem ziskal na Lva nove znacky:

2S0 3070, coz na 307 Peugeota je docela libovka, ne?

[Editován dne 11/6/03 destiny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

destiny: z toho si nic nedelej.. me na parkovisti pred kancelari na 405 promackli (skodovka:mad:) predni, zadni dvere a zadni naraznik. Kurvy. Skoda za 30 tis (u pezotu). fsechny skodovkare (nebo aspon stary dedky z Litomeric s klobouckem) bych obral o jejich vozi, at chodej pesky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Mila

ty bydlis v Kladne, to jsme skoro sousedi ja ted taky uz asi 3 roky a jeste nejakou dobu budu.

Muzem se nekdy nekde setkat jestli chces.

PS: Dnes je maly sraz na strahove od 18:00

Cus Milo, jsem presne ze Slaneho, tak to neni zase az takovy problem se videt. Budu rad, kdyz se sejdeme protoze si myslim, ze mas o Peugeotech celkem prehled a mel bych na Tebe par otazek. Jsem totiz uplny zacatecnik a mozna budu potrebovat trochu poradit. Zatim diky a tady je muj telefon: 737 239 884 staci kdyz posles SMS, zavolam Ti a dohodneme nekde sraz. Mej se, Jarry.

PS: mail na me mas taky. Ptal jsem se ted na ty xenony ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Bráchovi se včera stalo něco podobnýho na jeho Fordu. Ta?ka s ním jel k doktorovi a když stál na parkovišti, tak se přiřítila ženská v nějaké nákupní tašce (nevím co to přesně bylo) a škrk vedle něj aniž by si nadjela. Výsledek - pomačkaný zadní blatník a zadní dveře.

Naštěstí ta?ka seděl v té době v autě, takže ženština neujela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem destiny

Cus, tak jsem tu jeste nedavno resil banalni problemy typu spotreba, max. rychlost atd. Dnes mam bohuzel jine starosti. Asi dve hodiny dozadu jsem mel zaparkovaneho milacka na parkovisti v Kladne u Kauflandu. Po navratu zpet jsem se zhrozil, kdyz jsem videl pravou stranu me 300sedmicky. :o Nekdo mi odrel oboje dvere, zadni blatnik a promackl prah (coz je celkem problem)....a samozrejme ujel!!! ******! Takze jsem zavolal polise, sepsali to se mnou a jel jsem do servisu. Tam odhadli cenu za opravu 20.000,- Mam pojistku s 10.000,- spoluucasti, takze nejen, ze meho milacka ten hajzl zhyzdil :( ,ale me tak pripravil o desitku :mad: Ale mozna udelal lepe, ze ujel protoze kdybych ho chtil, tak jsem tu drzku rozkopal a ted jsem mohl sepisovat uplne jinej protokol (treba ublizeni na zdravi s nasledkem smrti) No, doufam, ze takovych prihod nebude vice. Na to, ze to auto mam asi mesic, toho bylo dost. Jinak alespon jedna pekna chvilka dnes byla, kdyz jsem ziskal na Lva nove znacky:

2S0 3070, coz na 307 Peugeota je docela libovka, ne?

[Editován dne 11/6/03 destiny]

nieco podobne som absolvoval, a pripadal som si pri jednani s policajtami tak ze som si to akoze sposobil sam a pod. teda tak sa voci mne chovali........

kamosovi komplet vyrabovali passata + 17tky kolesa a policajtov nezaujimalo nic ine iba to ako moze mat on passata a policajt nie, zevraj aj on chce, takze kreteni su vsade, ale stari pani su najhorsi vodici, takym sa oblukom vyhybam ked sa da, ale ako vidis ani to sa neda........

k tej SPZ ja mam na 106tke : SE 106 AU:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám se ktématu. Mě taky peginu 405 někdo odřel před barákem na parkovišti ZMRDI. Nejvíc mě na tom sere to, že jsem ji měl 3 měsice nově nastříkanou. Předtím mě kokot nedal přednost a tak to do mě z boku narval. Mě serou, starám se oto jak blb a oni to likvidujou. Jednou jsem seděl v autě u obchoďáku a nějaká kráva mě málem utrhla zrcátko kabelkou. Tak jsem vyskočil a seřval jsem ji jako svině. Ještě jsem na ni plivnul protože byla drzá a vynadala mě že tady parkuju s takovou velkou krávou. Prý se tudy nedá procházet a natrhla si kvůli tomu poutko :mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem destiny

Cus, tak jsem tu jeste nedavno resil banalni problemy typu spotreba, max. rychlost atd. Dnes mam bohuzel jine starosti. Asi dve hodiny dozadu jsem mel zaparkovaneho milacka na parkovisti v Kladne u Kauflandu. Po navratu zpet jsem se zhrozil, kdyz jsem videl pravou stranu me 300sedmicky. :o Nekdo mi odrel oboje dvere, zadni blatnik a promackl prah (coz je celkem problem)....a samozrejme ujel!!! ******! Takze jsem zavolal polise, sepsali to se mnou a jel jsem do servisu. Tam odhadli cenu za opravu 20.000,- Mam pojistku s 10.000,- spoluucasti, takze nejen, ze meho milacka ten hajzl zhyzdil :( ,ale me tak pripravil o desitku :mad: Ale mozna udelal lepe, ze ujel protoze kdybych ho chtil, tak jsem tu drzku rozkopal a ted jsem mohl sepisovat uplne jinej protokol (treba ublizeni na zdravi s nasledkem smrti) No, doufam, ze takovych prihod nebude vice. Na to, ze to auto mam asi mesic, toho bylo dost. Jinak alespon jedna pekna chvilka dnes byla, kdyz jsem ziskal na Lva nove znacky:

2S0 3070, coz na 307 Peugeota je docela libovka, ne?

[Editován dne 11/6/03 destiny]

No buď v klidu mě se nějáký dementi poprali na kapotě 22 000,- bez výměny blatníku, když se jen vyklepne a stříkne. Zlámaná kapota jako prase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ja takhle v lednu sundal facko, ale misto celniho narazu sem ho snudal boke, a ten svinak z mista nehody ujel..... no, takze oprava auta sla pres havarijko :( a polovinu sem platil...

no, a ted co kamos odmaturoval tak mi skocil na kapotu..... ted ho uhanim, aby mi dal 5000 na novou :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...