Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Popsali mi kapotu


MPavel

Recommended Posts

Dneska ráno přijdu k autu a všimnu si na kapotě nějaká čáranice propiskou....!!! Naštěstí to je jen pár čárek a vypadá to, že to není moc do hloubky ale pěkně mě to na....lo!!!! Jaký svině mají zapotřebí tohle dělat....?!!!

Nevíte někdo, jakou chemií bych to sundal...?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ept

TEMPO by mohlo pomoct, jestli to nepujde, tak skus brusnou pastu. Lakirníci jí používaj dost často. Kapotu ti rozleští za par stovek.

Kde to Tempo vůbec seženu? Nikde jsem to snad neviděl.... Je to opravdu málo a kvůli tomu nechat dělat celou kapotu je zbytečný.... Stejně to zase někdo obouchá, popíše a kdo ví co ještě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ept

TEMPO by mohlo pomoct, jestli to nepujde, tak skus brusnou pastu. Lakirníci jí používaj dost často. Kapotu ti rozleští za par stovek.

tempo je dost agresivní - abysis tam neudelal matnej svetlej flek, z moji zkusenosti - natrit klasickou lestenkou (nejlepe pro danou barvu auta) nechat 1-2 dny a pak opatrne lestit, pripadne opakovat, je to sice zdlouhavy ale nemuses tim nic pokazit (odstanil jsem tak beze stopy nalepenej beton, barvu, a kdyz mi do auta vlitla poklice z jinyho):super

[upravil dne 24.10.06 omegaalfa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

Původně zaslal: ept

TEMPO by mohlo pomoct, jestli to nepujde, tak skus brusnou pastu. Lakirníci jí používaj dost často. Kapotu ti rozleští za par stovek.

tempo je dost agresivní - abysis tam neudelal matnej svetlej flek, z moji zkusenosti - natrit klasickou lestenkou (nejlepe pro danou barvu auta) nechat 1-2 dny a pak opatrne lestit, pripadne opakovat, je to sice zdlouhavy ale nemuses tim nic pokazit (odstanil jsem tak beze stopy nalepenej beton, barvu, a kdyz mi do auta vlitla poklice z jinyho):super

[upravil dne 24.10.06 omegaalfa]

Tempo žádnej flek neudělá, a myslím že je to na tyhle věci nejlepší, akorát pozor dělají se dva druhy, jeden nemá brusivo a druhej má, tak potřebuješ ten s brusivem tuším je to označené na starý laky, používám ho už docela dlouho a nikdy nebyl problem. A k ty leštěnce, pokud ji tam necháš 2 dny tak některou už z toho nemusíš dostat vůbec, tak bacha. Dokonce to na některých píšou v návodu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

a nejlíp chytit toho gdo se tím pobavil a tu propisku mu narvat do pr**le

a tempo by to mělo zvládnout ale bacha ať netlačíš moc na hadr,jinak ti tam zůstanou takový hnusný mapy

[upravil dne 24.10.06 Medion]

To by bylo úplně nejlepší, ale to bych musel povraždit polovinu Prahy.... :D

Líh by mohl pomoci. Jednou jsem s ním sundaval zbytek lepidla, když jsem strhával CZetku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: michal.doubravsky

:xvul Já dnes přijdu ráno k autu a všechny chromovany čepičky na ventilkách jsou pryč a to sem je měl stáhly klíčem:grr

a v těch čepičkách si měl takový gumičky že?no jo ty gdyž nevindáš tak to můžeš utahovat jak chceš a stejně je pak povolíš rukou(mám vyzkoušený)gumičky musej ven a pak dotáhnout klíčem-a držej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

Původně zaslal: michal.doubravsky

:xvul Já dnes přijdu ráno k autu a všechny chromovany čepičky na ventilkách jsou pryč a to sem je měl stáhly klíčem:grr

a v těch čepičkách si měl takový gumičky že?no jo ty gdyž nevindáš tak to můžeš utahovat jak chceš a stejně je pak povolíš rukou(mám vyzkoušený)gumičky musej ven a pak dotáhnout klíčem-a držej

Jo,měl.Oni si na to stejně vezmou klíč,když budou chtít.Někteří lidi jsou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...