Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkovací asistent


Ferin007

Recommended Posts

No, mám v autě parkovacího asistenta a musím říct, že je to bomba! Mám ho vpředu i v zadu a parkuje se s tím opravdu super. Tak jsem si na to zvykl, že jsem sedl do auta, kde to nebylo a málem jsem s tím při parkování naboural do auta za mnou. Parkuji teď tak, že v bočních zrcátkách jen hlídám boky auta a dozadu se skoro nedívám, jen poslouchám jak to pípá. Parkoval jsem s autem kde asisten nebyl, koukám do zrcátek a hlídám boky a kola u obrubníku a čekám na pípápní a ono pořád nic.... :D Až mi to trklo, že jsem v jiném autě, tak jsem dupnul na brzdu, kouknu dozadu a byl jsem několik málo milimetrů od auta za sebou :D Málem byla rána. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dobrá věc, budu si to teď objednávat a montovat. Už jsem to na jednom autě měl a musím říct že už mi to zachránilo prdel (u auta), když jsem přehlédl jednu trubku v trávě asi 80 cm vysokou, ale naštěstí mi to začalo řvát, tak jsem se šel podívat kam to couvám a hle...trubka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

Je to dobrá věc, budu si to teď objednávat a montovat. Už jsem to na jednom autě měl a musím říct že už mi to zachránilo prdel (u auta), když jsem přehlédl jednu trubku v trávě asi 80 cm vysokou, ale naštěstí mi to začalo řvát, tak jsem se šel podívat kam to couvám a hle...trubka.

nejaky link kde to objednas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozes mi prosim ta napisat presny nazov toho vyrobku? ked kliknem na odkaz, objavi sa

Vážený zákazníku,

omlouváme se,

ale z důvodu podezření na DoS útok z Vaší strany na náš server je Vám přístup do i-Obchodu dočasně pozastaven. K obnovení přístupu dojde po uzavření okna prohlížeče a jeho opětovném spuštění.

Děkujeme za pochopení

a hladat manualne som po 15 minutach vzdal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám ten z Jablotronu s displejem s bargrafy po stranách a je to skvělé. Umístil jsem ho na kapličku displeje palubního počítače. Někdo to dává nalevo od volantu k výdechu větráku, ale na tom středu to je asi jednodušší kvůli kabeláži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kosta1

No, ze by to nepretrzite piskalo mnohem bliz, tak 10cm? Kdyz parkuju ve meste do fakt male mezery, nemam zdaleka z obou stran 30cm mista, takze myslim, ze je to na nic.

Ale když víš, že už to píská a že máš tedy ještě 30 cm místa, tak ten zbytek přece odhadneš, ne? Zvlášť jestli nejsi slepej, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, ale myslim, ze kdyz s tim autem jezdis dyl jak mesic, odhadnes v pohode okraj auta +-10cm. Aspon ja s tim u 307 nemam zadnej problem. Je to ale kazdyho vec, pro me by to ale melo smysl jen v tom, ze fakt neco prehlidnes, ale za 3,5 roku se mi to jeste nastesti nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...