Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

309 vase max rychlost? ;)


striker

Recommended Posts

Ja jsem s peugeotkem , 309 gti, po oprave motoru ( hlava , krouzky a jeden valec) a rizeni.. jel 230 8tisic otacek docela zazitek ;) ale teren byla rovinka sem tam mirne z kopce ;))

Docela me prave zajimalo jestli je dost takovych sebevrahu jako jsem ja ;))

[upravil dne 24/10/06 striker]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem potřeboval někoho vyškolit tak jsem s 1,9 GT s dvoj solex vytáhl 190 km/h. Náně v octavii 1,9 td 4x4 málem vypadly oči z důlku a asi přemýšlela za co vyvalila tolik chechtáků a to kdyby věděla r.v. 86 !! To byla radost jízda tedˇjen přemýšlím jak nejlevněji s chrochtákem, který je líný , ale dříč. Nána není nic proti naším sladkým protějškům kdy by chlap tak by to byl zm.d .:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S 309D - atmosférickým, r.v. 93 180 km/ hod tachometrovejch na rovině a bez problémů. Ve stoupáních na dálnici k rakouskej hranici, opakovaně zrychloval až do 170 km/ hod, jako kdyby to byly jeho vysněný kopce. Se shodným motorem ve 205 a se stejným obsazením, zase opakovaně, nešlo auto ani ke 160 km/hod.Tam na stejném úseku i dnes testuju.Na tu 309D nezapomenu, to byl motor jako fík a spotřeba na dálku do 120 km/ hod. bez problému do 4,5l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravím,no ja s 1,6 i vytáhnul 160 km/h a na otačkoměru bylo nějakejch 5000 ot/min.. Ale ten výr v nádrži musel být sakra velkej,no co žiju jen jednou... Víc už sem byl měkej...:( Ale tak ideální je pro to auto tak tech 120.. Tak čus kolegové..:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

205D a 309D mají stejné motory, stejné převodovky ...

rozdíl můžeš mít v kolech nebo v ručičce rychloměru - prostě u těchhle motorů je stop na pětku při 4500 ot/min.

KoudaK - mít výra v nádrži je rarita.. já jezdím se souvou pálenou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...