Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 Mi16 r.v. 1993 1.9????


striker

Recommended Posts

Ahoj .. chtel bych se zeptat jestli jsou 405 ky Micka po 1993 ( novy model ) 1.9 ky nebo 2 litry...

Myslel sem ze se do 405 micek dalal po roce 1992 motor 2.0 ...

Jak to tedy je do jakeho roku se davala ta 1.9 ka od kdy se zacal davat ten 2 litr... Pripadne jaky je rozdil v interieru noveho modelu mezi SRI a MI ? .. A posledni dotaz ABS ko po roce 1993 bylo uz u vsech Micek?

Diky chlapy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi novej model je 2.0, ale s o něco málo menším výkonem, standardně s ABS.

Rozdíl v interiéru oproti SRi je myslím jen ten tříramennej koženej volant,kompletní elektrika, polokůže a aut. klima (nejsem si jistej, jestli ji má i SRi v základu nebo jen na přání).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak sorry, měl jsem za to, že v T16 se změnil jen motor a kus podvozku... Někde tu byl kdysi i odkaz na nějaký francouzký fórum a byl tam seznam členů, většinou Mi-čka (starý i nový) a T-čka, pak pár dieseláků a GRi, SRi a jen asi tři STi a STDT. Bylo to plný fotek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, že ABS už měly i nový SRička ... jestli to neni něco překopanýho to míčko, co máš vyhlídnutý? Jakou má třeba palubku? Zadní světla? A typ motoru? Jako co je napsáno v papírech nemusí být vždy realita - kor v čechách a to asi víš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, nový model má už každá Mi16 výztuhy ve dveřích ... ;)Ale nějaký starý modely (od 1991:myslim to mohly mít taky) ... jinak nic ... jo a novej model má zelený kořový okna .. starý měl bronzový (ale od 1992 to začaly dávat i na starší modely ...).. FRANCIE, no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

hehe tak já si taky přisadim ať je v tom pořádnej bordel - Mám Mi16x4, r.v. 1992, bez ABS, s komplet kůží, zelená okna :mrk:mrk:papa

Nojo ... Francouzi, no? Ještě mi řekni, že máš jako výbavu za volantem takovýho mrňavýho šášu, voe a už si francouzský auto asi nikdy nepořídím ... :D:D:D Zbastlej tam prostě cokoli ... :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je pravda ja mel do tedka ( jeste mam mimochodem prodam na ND ) 309 ku gticko rok 89 a pulka veci v motoru byla z roku 88 a pulka z 89 problem byl ze kdyz se me pak neco podelalo tak nepasovalo nic z katalogu ;)))

jinak k tomu micku ma to byt rok 1993 ma zeleny skla to jo ;) a vystuhy tam snad take najdu ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem to pochopil jedna se o SR x4novy model a misto 2,0i tam je namontovany 1,9 16v z MI tod vse , jinak podle meho nazoru bude vse ostatni normalni SRx4.

Nejjednodusi je dat tady fotku toho auta zevnitr s budiky kde otackomer by mel koncit dal nez u klasockeho 8v a interier by mel byt taky jiny .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...