Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pojistka vs. alkohol


marest

Recommended Posts

V to tomto případě by měla pojišťovna zaplatit určidé procento. Jedná se o přestupek (do 0,8 promile, výšší už je trestní čin). Dále záleží, zda došlo ke zranění , výše škody atd. Nejlepší je ale nepít alkohol před jízdou a zjistit, jaké má tělo \"spalování\" tjz, jak působí zbytkový alkohol. Samozřejmě přijdeš o nějaké body. Záleží na úřadu, který to bude projednávat. Do O,8 promile to neřeší PČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

A jestli jezdíš pod vlivem tak jseš u mě naprostej debil a zasloužil bys abys při tý nehodě to napral do stromu a rozsvítilo se ti!!!

Zas tak strašný by to bejt nemuselo, ale mohl by dostat pořádně nafackováno. Na druhou stranu- co člověk, to názor.

BTW: Tys nikdy večer nepařil a ráno nemusel někam vyrazit autem, i kdyby se ti nechtělo? Hodnota 0,34 je buď zbytkáč po večerní kalbě nebo cca dvě desítky.

[upravil dne 23/10/2006 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hhonza : Proč být hned tak morbidní ?! Ono by stačilo, aby tak lehce škrábnul nějakýho S-kovýho Mercedesa nebo podobné auto v ceně okolo 2 mio.

Ono, splácet pak tu opravu ze svého, po celý život ...

Ale vážně nevím co je lepší volba - jestli ten Mercedes nebo ten strom ?

Dunnde: Když musím ráno autem, tak nepařím (anebo jsem na Birellu, Cole - je ti stejně z toho stejně špatně), popř. jedu busem, pěšky apod. !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vix: Já ho neomlouvám, jen říkám, že taková situace může nastat.... Mě se to třeba stalo, naštěstí to nebyla megapařba, jen malý klábosení u piva a ráno se známýmu stal úraz, se kterym se muselo do nemocnice a na sanitku to nebylo...

O.Korbel: Taky s tim souhlasim, zkusil jsem si to, naštěstí bez problému, ale stejně mě pak dlouho trápilo svědomí, když jsem si uvědomil, co všechno se mohlo stát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Hhonza

A jestli jezdíš pod vlivem tak jseš u mě naprostej debil a zasloužil bys abys při tý nehodě to napral do stromu a rozsvítilo se ti!!!

Zas tak strašný by to bejt nemuselo, ale mohl by dostat pořádně nafackováno. Na druhou stranu- co člověk, to názor.

BTW: Tys nikdy večer nepařil a ráno nemusel někam vyrazit autem, i kdyby se ti nechtělo? Hodnota 0,34 je buď zbytkáč po večerní kalbě nebo cca dvě desítky.

[upravil dne 23/10/2006 Dundee]

Pokud vím že pojedu, tak buď nepiju, nebo si dám tolik aby se to stačilo odbourat. A díky mýmu povolání vím, kolik si můžu dát, protože jsem si to vyzkoušel po jaký době ze mě vyprchá alkohol. Pro mě je každej řidič pod vlivem idiot a jako s takovým s ním zacházím ať už v civilu, tak hlavně v práci.

Ale je asi pravda, že bych mu spíše než ten úraz přál nabourat nějaký to SLK apod., aby to musel celý cálovat a pamatovat si to do smrti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

No maximálku jsem zkoušel a je to krapec za hranici 200km/h což podle techničáku odpovídá:D

Tak nevím co je chytřejší, jestli chlast nebo 200 ale myslím že je lépe prve zamést před vlastním prahem než bude někoho posílat do kytek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: BOSSCZ

No maximálku jsem zkoušel a je to krapec za hranici 200km/h což podle techničáku odpovídá:D

Tak nevím co je chytřejší, jestli chlast nebo 200 ale myslím že je lépe prve zamést před vlastním prahem než bude někoho posílat do kytek.

No tak ono je rozdíl chlastat a nabourat nebo si zkusit maximálku na přehledným a neobydleným úseku silnice kde se můžu maximálně tak umlátit sám ale at si to už každej přebere jak chce :D

Jinak ty seš asi ten co jezdí podle předpisů a nikdy jsi nezkoušel kolik ti to jede co?:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Zdá se že kdyby na silnicích jezdili jen P-clubáci tak by svět byl nádherným místem bez nehod, pokut, překročení rychlosti, chalstu.

A Policie by neměla co žrát ani za co si kupovat auta.

[upravil dne 23/10/2006 Fusion]

... ale jen na stránkách. Ono je dost i P-clubáků, kteří píšou něco zatraceně jiného, než skutečně dělají, stačí je poznat osobně. Dost pravděpodobně byste se nad leckterými zatraceně divili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Souhlas 0.34 promile není nic na zabití. Bych chtěl vidět, kdyby každej řidič po ránu foukal, tak by nás tady moc nejezdilo.

Možná by si se divil co dokáže i tohle málo. Třeba reakce zpožděná až 2 sec. při součtu všech aspektů, může znamenat že tě ten s těmi 0.34 prostě přejede na přechodu.:o
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Ajdamek

Souhlas 0.34 promile není nic na zabití. Bych chtěl vidět, kdyby každej řidič po ránu foukal, tak by nás tady moc nejezdilo.

Možná by si se divil co dokáže i tohle málo. Třeba reakce zpožděná až 2 sec. při součtu všech aspektů, může znamenat že tě ten s těmi 0.34 prostě přejede na přechodu.:o

To zpoždění bude dáno podle postavy a zvyklosti řidiče na alkohol. Každopádně, když jedu po ránu a vím, že mám ještě něco v sobě, tak podle toho jedu. A neříkej mi, že jsi takhle ještě nejel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Ajdamek

Souhlas 0.34 promile není nic na zabití. Bych chtěl vidět, kdyby každej řidič po ránu foukal, tak by nás tady moc nejezdilo.

Možná by si se divil co dokáže i tohle málo. Třeba reakce zpožděná až 2 sec. při součtu všech aspektů, může znamenat že tě ten s těmi 0.34 prostě přejede na přechodu.:o

No nevím, podle mě na tom ráno po noční budu hůř než s 0.34 promile v krvi, asi půjdu domů pěšky :myslim Nejsem zastáncem zbytkového alkoholu, ale kolikrát jsou horší lidi s telefonem u ucha v jedný ruce a v druhý bageta :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...