Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot v katalogu Ojetiny od A do Z (Auto-Moto) 2005


Fusion

Recommended Posts

No je to jeden z casopisu ktere mam doma ktere se tykaji porovnavani a hodnoceni starsich vozu a musim rict ze je asi nejobektivnejsi.Vrele doporucju nehlede k tomu ze tam jsou vsechny motory daneho modelu a dalsi specifikace + doporuceni nejvhodnejsi pohone jednotky.Zatim se mi vzdy co tam napsali potvrdilo :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Tak sem to zkusil na jiným počítači a zas se ta 307 načetla jen vršek stránky. Ale jak to pozoruju, stejnej problém nemám jen já. :myslim

Zkusit pravé tlačítko myši a zvolit \"Uložit jako\"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár chyb tam určitě bude. Např. u 605 je psanej motor 2.0 SLi 16V 97kw (správně 2.0i SRi 16V) a chybí právě to SL (karbec, 79kw).

Ale kdo by dal dohromady takovovou bichli bez chyb žejo?

Pro zajímavost tam není nic se všema 5*, blíží se jenom starej model Mercedesu E, u kterýho kulhá jenom vyšší cena s 4*, jinak vše 5*.

Dobře sou na tom klasicky ještě japonci.

Je tam výborný množství informací a hlavně žádný bláboly typu \"na tomto autě se musí měnit tlumiče když má moc najeto\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Ferin007

Tak sem to zkusil na jiným počítači a zas se ta 307 načetla jen vršek stránky. Ale jak to pozoruju, stejnej problém nemám jen já. :myslim

Zkusit pravé tlačítko myši a zvolit \"Uložit jako\"?

Tak sem to zkusil, výsledek stejnej. Načte se jen asi 1 cm vrchní části stránky, kam se s bídou vleze adpis Peugeot 307. Toť fše. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...