Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šebetov 2007 – program - HLASOVÁNÍ UKONČENO


Trundik

Šebetov 2007 – program - HLASOVÁNÍ UKONČENO  

  1. 1. Šebetov 2007 – program - HLASOVÁNÍ UKONČENO


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Pokud mi to vyjde tak přijedu, jsem pro čtyřku. :myslim Myslím si, že závody do vrchu je pěkná věc ale z bezpečnostního hlediska (kdyby byla možnost) je lepší okruh. Když někdo udělá \"chybu\", tak vjede do bezpečnostní zony. Ve vrchu se za chybu \"těžce\" platí. Na okruhu si může každý se svým miláčkem vyzkoušek jak maximální rychlost, tak i sprint, smyky (dle povrchu) atd.. A hlavně organizačně to není tak náročné jako vrchy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Hadra

Haló - jestli by ten vrch byl \" Březský vrch \", tak jsem pro vrchy a rád se na to přijedu podívat.

Bohužel tě musím zklamat, ale bylo uvažováno o kopci podstatně blíž, než je Březský vrch.

A smím vědět, o jakém kopci se uvažovalo?? :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

Původně zaslal: Aluška

A smím vědět, o jakém kopci se uvažovalo?? :mrk

Jela bys taky závody do vrchu? :D :D :D

:D :D :D :D Já bych klidně jela, ale nějak normálně, auto si zrušit nechci, zvláště když ho ještě ani nemám splacené :aut . Občas poctivě trénuji na trase, kde se opravdu jezdí závody do vrchu :aut .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: BOSSCZ

Původně zaslal: Aluška

A smím vědět, o jakém kopci se uvažovalo?? :mrk

Jela bys taky závody do vrchu? :D :D :D

:D :D :D :D Já bych klidně jela, ale nějak normálně, auto si zrušit nechci, zvláště když ho ještě ani nemám splacené :aut . Občas poctivě trénuji na trase, kde se opravdu jezdí závody do vrchu :aut .

No tak vidíte i Aluška by jela závody do vrchu což mě těší :D:potlesk :potlesk :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

No tak vidíte i Aluška by jela závody do vrchu což mě těší :D:potlesk :potlesk :potlesk

No to je něco, to bych se možná styděl závodit. Ten její díslík by to vyšplhal jak veverka a vyhrála by...

Bohužel nic takového nebude...

[upravil dne 4/11/2006 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...