Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ma niekto tempomat ?


jozefsv

Recommended Posts

Mno pokud se nepletu tak do V6 z tohoto roku se dával mechanický tempomat, který jsem dával do své 2.1TD. Tempomat jsem sehnal za litr a za dva víkendy bylo hotovo. Největší pakárna byla zapojit to po elektrické stránce, protože jsem měl schéma na automat a mám manuál. Ale nechá se. Musíš sehnat tyto věci: ŘJ tempomatu, vývěvu tempomatu, podtlakový balónek, tlačítka, brzdový pedál (není nutný, nechá se to obejít pomocí relé) a alespoň ke všemu konektory. Jinak ho mám na autě už rok a naprosto v pohodě a k plné spokojenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kenduch

Mno pokud se nepletu tak do V6 z tohoto roku se dával mechanický tempomat, který jsem dával do své 2.1TD. Tempomat jsem sehnal za litr a za dva víkendy bylo hotovo. Největší pakárna byla zapojit to po elektrické stránce, protože jsem měl schéma na automat a mám manuál. Ale nechá se. Musíš sehnat tyto věci: ŘJ tempomatu, vývěvu tempomatu, podtlakový balónek, tlačítka, brzdový pedál (není nutný, nechá se to obejít pomocí relé) a alespoň ke všemu konektory. Jinak ho mám na autě už rok a naprosto v pohodě a k plné spokojenosti.

no je toho dost.najhorsie by to asi bolo zohnat.chyba mi tam tempomat,ale nemam akosi cas vsetko zhanat,tak jedine ze na to niekde natrafim.a mam taky pocit ze kym by som to dal do kopy tak to auto uz mozno ani nebudem mat.diky vsetkym za info,budem to musiet prezit s nohou na plyne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...