Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zimne pneu


jozefsv

Recommended Posts

Původně zaslal: doktor

Původně zaslal: Jiří

michelin alpin a2 :super , nedám na ně dopustit :super

Jo já je mám na autě taky ale je to jiná cenová třída.Já si taky radši připlatím,na různých Michelinkách jezdím přes deset let a naprostá spokojenost.

Michelinky mám na léto. :super

Na zimu mám Savy Eskimo S3 (už třetí sezonu) a jsem taky spokojenej. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nankangy sw-5 sem jezdil minulou zimu na 307 195/65/15 koupil sem je v akci:mrk :mrkv intersparu za 990,- Kč , mají docela mněký běhoun takže auto trochu plavalo pokud byl vzorek nový, čím je víc sjetý , tím se to chová líp, díky té měkosti docela dobře drží na sněhu ale zase se rychleji sjede, já sem na nich najel cca 15000 km a ještě jednu 15 ti tisícovku zvládnou, v testech je moc nechválili ale matadot za tu samou cenu nebude taky nic extra, na klidnou jízdu to stačí a je to rozhodně o 200% bezpečnější než jezdit na letních, většína ostatních gum které tady ostatní doporučují stojí bohužel o 50 až 200% výc:P:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PINGUÍ

Nankangy sw-5 sem jezdil minulou zimu na 307 195/65/15 koupil sem je v akci:mrk :mrkv intersparu za 990,- Kč , mají docela mněký běhoun takže auto trochu plavalo pokud byl vzorek nový, čím je víc sjetý , tím se to chová líp, díky té měkosti docela dobře drží na sněhu ale zase se rychleji sjede, já sem na nich najel cca 15000 km a ještě jednu 15 ti tisícovku zvládnou, v testech je moc nechválili ale matadot za tu samou cenu nebude taky nic extra, na klidnou jízdu to stačí a je to rozhodně o 200% bezpečnější než jezdit na letních, většína ostatních gum které tady ostatní doporučují stojí bohužel o 50 až 200% výc:P:P

Myslím si že 1285Kč za tu Savu Eskimo S3 v tomhle rozměru není zrovna o tolik víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zimě jezdím na Barum Polaris a nemohu se na ně nikterak stěžovat. Stopu na sněhu vedou dobře, v břečce drží a na mokru odvádí vodu . Jsou vcelku bezhlučné. Záleží hlavně na tom, jak kdo jezdí. Pokud bude někdo jezdit nepřiměřeně, tak mu nepomůžou sebelepší pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty články jsou príma : loni to vyhráli úplně jiný značky, i když v testu jsou rok co rok stejné pneumatiky.

Trochu mi to připomíná ten vtip :

Vejde soudce do soudní síně a prohlásí: \" Rád bycvh nechal zaprotokolavat, že obžaloba mi nabídla 400.000 korun a obhajoba 300.000 korun. Tímto vracím 100.000 obžalobě, aby proces mohl být spravedlivý\"

No a co říkám na zimní pneumatiky: každej má svojí značku, kterou z nějakého principu preferuje. Třeba že má renomé, třeba že je levná, že jde koupit v OBI (tam mají prej všechno) nebo ji vyrobili v Rumunsku (byť v licenci).

A tady se jí snaží vnutit jaku tu nej.

No, a já na svýho \"starýho šuplíka\" dám zase nějaké dovozové z východu - za ty prachy? No, neberte to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No a co říkám na zimní pneumatiky: každej má svojí značku, kterou z nějakého principu preferuje. Třeba že má renomé, třeba že je levná, že jde koupit v OBI (tam mají prej všechno) nebo ji vyrobili v Rumunsku (byť v licenci).

A tady se jí snaží vnutit jaku tu nej.

Kua kua chlapi, ja robim v pneumatikarskej firme Continental-Matador ale tiez tu v o fabrike mame rozne nazory na kvalitu a cenu plastov. Tak napriklad niektore 14R od toho isteho vyrobcu mozu byt lepsie ako 15R a zase letne plaste mozu vyrabat horsie ako zimne. A opacne. Je to tazke posudit ale z vlastnej skusenosti mozem povedat ze mi vyrabame na nakladaky jeden typ suroveho plasta a potom po vylisovani uz ma 4 druhy znaciek !!! Napr. 385/65 22.5R pre Continental je to oznacenie HTR pre Semperit M223 pre Barumku je to BT43 a dokonca pre Uniroyal je to TH 110. Chcete vediet ake su v tom cenove rozdiely na predajni, tak si to skontrolujte niekde ja to neviem ale cenovy rozdiel je isto velky napr. medzi HTR a BT43. Ved Conti plast musi byt predsa drahsi nie?! To je logicke!? Tak na cenu uz nepozerajte, ale si vsimnite kto je vyrobca a kde ma aku licenciu. Ja typujem ze Barumky robene v Otrokoviciach maju take iste pouzite materialy na vyrobu ako Conti lebo v procese vyroby je to jednoduchsie. A co som pocul tak SAVA je kupena Michelinom tak by som si kupil aj SAVU lebo tam bude mat taku istu zmes ako Alpin2 mozno aj Alpin3. Mozno som vam trochu poradil. Cafte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...