Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaky preferujete termin IV. minisrazu na Vysocine?


jaky preferujete termin IV. minisrazu na Vysocine?  

  1. 1. jaky preferujete termin IV. minisrazu na Vysocine?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: Zdeny

Eště nezapomeň na sekci Pokec,tam možná komentuješ kdeco;)Ale doufám,že to nechápeš jako kritiku,vždycky se u toho dobře bavím a pomalu Vás(i Tebe samozřejmě)poznávám.:papa

No, to mozna jo, ale pokec je k pokecu, tam se to toleruje:D Taky se u toho casto bavim :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdeny

Ahojte,můžu v sobotu i neděli,takže je mi to jedno.Jen to už rozhodněte,at se můžu těšit:roker Jinak když to bude 5týho,tak aspoň poznám toho legendárního Neona:aut Mějte se a čus na čokoládě!:papa

Haa - Zdeny to mě pobavilo. Legendární neon, jo?:mrk To je ale pocta to slyšet, ale legendou fakt bejt nechci ... ještě mám v plánu nějaký ten pátek tady na světě pobejt:D A k tomu, že pořád někde něco vyvádim ... to je tim, že mám proste štěstí (anebo smůlu:myslim) že se vyskytuju zrovna tam, kde se něco děje ... :D - většinou jsem v tom byl nevině. Jinak jsem normální sériovka z Praheee...:papa

Ale 5.11 tam budu :mrk:roker

[upravil dne 25/10/2006 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Mila_s: ono je to z blata do louze...

2Medved: tak muzes jet s Vendy vlakem :papa a do Prahy mam jeste dve mista volna, koncova zastavka blok od Tveho bytu.

jinak ja jezdim z HB po D1 v nedeli pravidelne... a da se to. Zejmena, kdyz uz bude po dusickach :)

kazdopadne vetsina v ankete hlasovala pro Ne + je mi to jedno, takze tak... mrzi me, ze nekteri kvuli tomu nedorazi, ale co se da delat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Vvitty

2Neon: vidis, ja uplne zapomel ze nam budes na namesti delat zvukovou kulisu :)

Havl. Brodske namesti se opet otrese v zakladech...:D

Aby tam vubec nejake domecky zustaly.....:D

vvitty: tak jak vis ze jsou dobry?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2Neon: copak chces vysvetlovat? :D

jen pockej, az budu mit zase diru ve vejfuku, jako kazde jaro... to bude kraval, pak to tvoje brblatko nebude ani slyset :D:D

Tak to zrovna prokopni krumpacem jete pred prvnim tlumicem a nemusis cekat do jara... ;):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...