Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Airbagy


Berilac

Recommended Posts

Problem je v tom, ze namiesto zaslepiek mi zalepili tu cast pristrojovky protismykovou gumou a teraz to vyzera ako keby som auto kupoval u Tamanov. Okrem toho, ked som to pocital ako dovoz z polska tak by ma vysli vankuse na nejakych 20 tis aj s pristrojovkou, 18 tis pocitam na vymenu cipu airbagov a plus nejaky litrik ako praca, ale stale neviem kde Levicaci zobrali tych 100 tisic, to ako mi budu menit airbagy za sametove? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ceny jsou šíleny

palubovka 30t, pásy 6t/ks, bag volant 7t, bag spolujezdec 12t, ŘJ 6t Kč. Nejhorší je ta palubka, za 30litrů si můžeš nechat tu starou obšít kůží, včetně dalších věcí. A záleží taky, jakou máš barvu té palubovky, protože některé se dost těžko shání, pokud teda nakupuješ na vrakáči/v Polsku. Vše se to dá sehnat tak za půlku, v Polsku za míň. Ale za 20 to máš určitě bez pásů a ŘJ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze ja mam vybuchane len predne airbagy, bocne su v pohode. Ako uz som rozmyslal ze namiesto diery v palubce tam hodim LCD za 12ku co ma vyjde lacnejsie a bude to aj krajsie. Volant hodim nejaky sparco. Ja som to auto totiz kupoval burane, a dal som ho spravit 18 rocym mechanikom :(

Tiez budem musiet menit sedadla, kedze na svojom mam odtrhnutu opierku. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokial ja má dobre info reps. ma pamäť neklame tak mám keď dáli auto a hovoli že vypínať airbag spolujazdca ke´d ide človek sám vraj to ušetrí 35000sk ale to len spolujazdcov volant neviem šak skús zavolať ešte niekam do drhého peugeotu keď tý vo zvolene sú taký ochotný ako v Trnave tak ti povedia aj raz tolko aby to nemuseli robiť :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani na felicii som nemal airbagy, ale ked som bol v Ackach pozistovat, ze za kolko by ho kupili tak mi povedali, ze bez airbagov to na vykup ani nevezmu, max na protihodnotu 220 tis SK. Ale ze keby som mal airbagy tak to vezmu za 300 tis. Inak som s autom spokojny, ale poskulujem po BMW 320d. Takze stale premyslam a vymyslam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Berilac

Ani na felicii som nemal airbagy, ale ked som bol v Ackach pozistovat, ze za kolko by ho kupili tak mi povedali, ze bez airbagov to na vykup ani nevezmu, max na protihodnotu 220 tis SK. Ale ze keby som mal airbagy tak to vezmu za 300 tis. Inak som s autom spokojny, ale poskulujem po BMW 320d. Takze stale premyslam a vymyslam.

tak tomu never,ze ti daju o tolko viac ked budes mat airbagy.keci keci,poznam to.ja by som sa na tvojom mieste na to vykaslal a daj si tam radsej to dvd a budes mat z toho vacsiu radost a ked to budes predavat tak prilakas kupcu aj dvd-ckom.take prachy by som za abg nedal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...