Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vypadavani rychlosti


gogogo

Recommended Posts

Setkal se tu už někdo stím že by mu vypadavaly rychlosti konkretne třeba na rozbytým povrchu,dela my to 2,4,zpatečka proste rychlosti co se řadí do zadu,nemohlo by to byt volným uložením motoru(sylentbloky),přesty tahla my je prostě asi vytahne jak se tam mrcasý,spodní akceleracní sylentblok,my příjde náky vymeklý

díky za rady 1.4 benzin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdary, mě rychlosti vypádavaly taky. Měl jsem zohýbaný táhla, protože tam byl dodělávanej KAT, a zarezlej kloub.

U tebe by to mohlo bejt tím zarezlým kloubem.

Na týhle fotce.... http://vladovostranky.wz.cz/obrazkyy/0001.JPG ....je naznačený místo, kde ten kloub je. Ještě to popíšu, protože lepší fotku nemám. Pokud stojíš před autem a díváš se na motor, tak ze zadní strany motoru (pod sacím potrubím)nalevo od vejfukovýho potrubí je táhlo, který vede zespod auta a je připojený k takovýmu divnýhu kusu železa (kterej je přišroubovanej na rám motoru) a ten na další táhlo. A právě v tom spoji táhla zespod motoru a toho divnýho železa je to asi zarezlý, je tam taková závlačka, kterou když sundáš, tak by to táhlo mělo jít směrem nahoru stáhnout, pokud nepůjde, tak je to ta na 100 % příčina.

Něčím to promaž a až to sundáš, tak ten železnej kolíček na kterým je to nastrčený trochu očisti, namaž a zase tam to táhlo vrať a zajisti tou závlačkou.

Za případné gram.chyby se omlouvam:D:papa:papa

[upravil dne 20/10/06 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

mám úplně stejný problém,vypadává mi 2 a 4 rychlostní stupeň u P 205.Dnes jsem se pokusil rozdělat kloub na táhle,ale nepovedlo se mi to.Je pěkně zarezlý.Použil jsem brzdovou kapalinu,jestli to trošku rozruší.Zítra nebo pozítří to zkusím znovu.Je vidět,že při řazení se ten kloubek nepootočí a kroutí se.Pak to může rychlost vyhazovat.Při tom jsem ještě rozdělal a namazal silentblok,který je na druhém táhle.Silentblok je uchycený do nápravy a byl taky volný.Chce to utáhnout.Teď už nemá řadící páka tak velké vůle a jde krásně do\"H\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...