Jump to content
Sign in to follow this  
gogogo

vypadavani rychlosti

Recommended Posts

Setkal se tu už někdo stím že by mu vypadavaly rychlosti konkretne třeba na rozbytým povrchu,dela my to 2,4,zpatečka proste rychlosti co se řadí do zadu,nemohlo by to byt volným uložením motoru(sylentbloky),přesty tahla my je prostě asi vytahne jak se tam mrcasý,spodní akceleracní sylentblok,my příjde náky vymeklý

díky za rady 1.4 benzin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdary, mě rychlosti vypádavaly taky. Měl jsem zohýbaný táhla, protože tam byl dodělávanej KAT, a zarezlej kloub.

U tebe by to mohlo bejt tím zarezlým kloubem.

Na týhle fotce.... http://vladovostranky.wz.cz/obrazkyy/0001.JPG ....je naznačený místo, kde ten kloub je. Ještě to popíšu, protože lepší fotku nemám. Pokud stojíš před autem a díváš se na motor, tak ze zadní strany motoru (pod sacím potrubím)nalevo od vejfukovýho potrubí je táhlo, který vede zespod auta a je připojený k takovýmu divnýhu kusu železa (kterej je přišroubovanej na rám motoru) a ten na další táhlo. A právě v tom spoji táhla zespod motoru a toho divnýho železa je to asi zarezlý, je tam taková závlačka, kterou když sundáš, tak by to táhlo mělo jít směrem nahoru stáhnout, pokud nepůjde, tak je to ta na 100 % příčina.

Něčím to promaž a až to sundáš, tak ten železnej kolíček na kterým je to nastrčený trochu očisti, namaž a zase tam to táhlo vrať a zajisti tou závlačkou.

Za případné gram.chyby se omlouvam:D:papa:papa

[upravil dne 20/10/06 Vopičí]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo vypadávali,napiš mu,řekne ti to stoprocentně,takhle ti lidi budou radit vyměni olej a tak,ale stejně to bude vypadávat,měni lsem i táhla,taky to nebylo k ničemu,prostě mu napiš je tady někde na klubu reglej on ti poradí

Share this post


Link to post
Share on other sites
Původně zaslal: Crack

ono to je hlavně nákým silnetblokem kterým to prochází a v něm to zarezne

No vždyť to říkám:super:super............o trochu výš:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím všechny,

mám úplně stejný problém,vypadává mi 2 a 4 rychlostní stupeň u P 205.Dnes jsem se pokusil rozdělat kloub na táhle,ale nepovedlo se mi to.Je pěkně zarezlý.Použil jsem brzdovou kapalinu,jestli to trošku rozruší.Zítra nebo pozítří to zkusím znovu.Je vidět,že při řazení se ten kloubek nepootočí a kroutí se.Pak to může rychlost vyhazovat.Při tom jsem ještě rozdělal a namazal silentblok,který je na druhém táhle.Silentblok je uchycený do nápravy a byl taky volný.Chce to utáhnout.Teď už nemá řadící páka tak velké vůle a jde krásně do\"H\".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×