Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Taky už vám napsal Špidla


Guest Cabrio

Recommended Posts

Tak co lidi pochlubte se jestli už vám taky přišel dopis emailem od váženého Pana Špidly předsedy vlády:D:D:D nebo by se to dalo rict od toho klauna co vede ČR do pekne pr**le

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle to bude jednodušší

Vážené občanky, vážení občané,

blíží se okamžik vážného rozhodnutí, které učiní každý z nás jako sebevědomý, samostatný člověk. Je to rozhodnutí, které jde daleko za hranice běžných politických svárů. Rozhodujeme totiž o budoucnosti své vlasti na desítky let. Mýlí se ti, kteří tvrdí, že v pátek a v sobotu můžeme rozhodnout nanečisto. Nikoliv. Referendum je závazné a podle jeho výsledků Česká republika buď vstoupí do Evropské unie, nebo se na dlouhou dobu izoluje. Každý z nás ve svém životě zažil okamžik, kdy nevyužil příležitosti a ona se již nikdy nevrátila.

Vladimír Špidla

Předseda vlády ČR

Více informací také naleznete na http://www.euroskop.cz

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo.... Už se ten parchant ozval. Kde ten hajzlík pa?avej vyrejpal můj mail a to dokonce i jeden supertajnej, kterej mám jenom na prasárny :D ? Jestlipak se v EU toleruje nevyžádaný hromadný rozesílání mailů od otravnejch Pidlů? :D:mad::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D:D Rejpaj jeden to je zalovatelny omezování lidské svobody(Ale cyrila Svobodu bych omezil hned to je taky kus vola jak ma vypadat, jednou jsem s nim jel metrem a myslel jsem ze mu jednu placnu, protoze je to typickej teckar. Jen ho clovek vydi hned by mu dal tecku):D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preci neskocite na tak primitivni spam?

Kdyby Vam opravdu psal Pidla, urcite nebude psat z adresy seznam.cz ale vlada.cz nebo jine vladni instituce... :D

kdyby to rozesilal nekdo aspon trosku schopnej, tak si da alespon trosku prace navic a zfalsuje aspon hlavicku mailu aby to vypadalo duveryhodneji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Hics

Jo jo.... Už se ten parchant ozval. Kde ten hajzlík pa?avej vyrejpal můj mail a to dokonce i jeden supertajnej, kterej mám jenom na prasárny :D ?

no to je jasny stahnul si ho z databaze seznamu :D

cesky freemaily jsou deravy jak reseto... i kdyz ono nejen cesky... :mad:

Napsán autorem Hics

Jestlipak se v EU toleruje nevyžádaný hromadný rozesílání mailů od otravnejch Pidlů? :D:mad::D

zkus si napsat na helpdesk@seznam.cz :D treba s tim neco udelaji kdyz jim tam napise aspon polovina uzivatelu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...