Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

světla starší x novější model


Lluciano

Recommended Posts

Mám ulámaný blinkry, skla světlometů už nejsou tak průhledný, přemýšlel jsem, že bych si koupil nějaký lehce tuning, ale v nabídce jsou jen komplety i s blinkry, na novější model. Mám 306, r.v. 96. Dají se tam ty novější nějak naroubovat, nebo to obnáší i novou haubnu a ještě i něco okolo?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lluciano

Mám ulámaný blinkry, skla světlometů už nejsou tak průhledný, přemýšlel jsem, že bych si koupil nějaký lehce tuning, ale v nabídce jsou jen komplety i s blinkry, na novější model. Mám 306, r.v. 96. Dají se tam ty novější nějak naroubovat, nebo to obnáší i novou haubnu a ještě i něco okolo?

Díky

kapota,blatníky.možná i uchycení je jiný.na netu seženeš světla i na starší model

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lluciano

Mám ulámaný blinkry, skla světlometů už nejsou tak průhledný, přemýšlel jsem, že bych si koupil nějaký lehce tuning, ale v nabídce jsou jen komplety i s blinkry, na novější model. Mám 306, r.v. 96. Dají se tam ty novější nějak naroubovat, nebo to obnáší i novou haubnu a ještě i něco okolo?

Díky

třeba tady:

http://www.strikertuning.cz/scripts/zbozi.php?KID=25

post-0-14109594923199_thumb.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

Původně zaslal: Lluciano

Mám ulámaný blinkry, skla světlometů už nejsou tak průhledný, přemýšlel jsem, že bych si koupil nějaký lehce tuning, ale v nabídce jsou jen komplety i s blinkry, na novější model. Mám 306, r.v. 96. Dají se tam ty novější nějak naroubovat, nebo to obnáší i novou haubnu a ještě i něco okolo?

Díky

třeba tady:

http://www.strikertuning.cz/scripts/zbozi.php?KID=25

Dík, vypadají dobře. Jen ta cena...no, nevím, nevím. Myslel jsem něco kolem 5tis Kč..Ještě uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lluciano

Původně zaslal: Medion

a třeba tady:

http://www.rusmich-tuning.cz/svetla-predni_d1604.html

No přiznám se, že se mi celkem líběj. Zkusím ještě vynajít nějaký levnější, to jo. Nechce se mi kupovat nový blinkry zbytečně. Dík za inspiraci!

Tisíc omluv Medionovi, jsem jak malej kluk - teď koukám, že je to cena za pár, takže už se mi líbí mnohem víc! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lluciano

Mám ulámaný blinkry, skla světlometů už nejsou tak průhledný, přemýšlel jsem, že bych si koupil nějaký lehce tuning, ale v nabídce jsou jen komplety i s blinkry, na novější model. Mám 306, r.v. 96. Dají se tam ty novější nějak naroubovat, nebo to obnáší i novou haubnu a ještě i něco okolo?

Díky

na stary model se delaji pekne angel eyes (ty co navrhl medion). koukni na fotky auta clena jiri wolf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lluciano

Ty fotky jsou dost zajímavý...mám trochu podobnou barvu, jen tmavší, tak se pak líp přemýšlí, jestli budou ta světla stát za to. Ale co soudíte? Hodí se?

hele ty světla sou hodně hustý,si myslim já....:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

pro me maji dost zavaznou nevyhodu, neda se tam pridelat ovladani sklonu, aspon podle jednoho z jejich majitelu.

cira optika rullezzzzz :)

[upravil dne 21.10.06 Vvitty]

To jako fakt? To je dost nevýhoda...to by mě nenapadlo. Nevíte někdo, jak to s nimi fakt je? Jestli opravdu nejde ten sklon? To je blbý, to je blbý...:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...