Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Že by Havlíčkův Brod?


Recommended Posts

Původně zaslal: aka

to je ta cokolada tak senzacni? bacha, na to ja jsem odbornik a trochu zavislak :D:D

Ta cokolada je fakt neco uuuuuuuuzasnyho. Od te doby, co jsem si ji dal tam me nikde jinde nechutna. Jinak s tim terminem bych se rad prizpusobil Vvittymu. On je zakladatel srazu v Havlbrodu a proto s nim i pocitam, ze bude u znovuzrozeni techto cokoladkovych dychanku P-C v Havlbrodu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

tak uz si nejaky termin hodte :) at to muzu zvazit :) uz si ani nevybavuju v jake ze nestrezene chvili jsem slibila ucast :D a chci mapku od nadrazi na namesti :) s orientakem :) jinak si klidne behejte sprinty i slalomy jak je libo :)

tak pěšo je to dobrej kilometřík, ale když si dáme spanělku z náměstí na nádraží a zpět tak te naberem cestou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: aka

tak uz si nejaky termin hodte :) at to muzu zvazit :) uz si ani nevybavuju v jake ze nestrezene chvili jsem slibila ucast :D a chci mapku od nadrazi na namesti :) s orientakem :) jinak si klidne behejte sprinty i slalomy jak je libo :)

tak pěšo je to dobrej kilometřík, ale když si dáme spanělku z náměstí na nádraží a zpět tak te naberem cestou ;)

No odvoz mi i byl sliben, tak uvidime jak se vyjadri :Dale mela-li bych jit sama, asi bych se nedoorientovala:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,mně se návrh Doda líbí a program hrad+čokoláda+pokec mi přijde i dostačující,takže stačí hodit termín a doufat,že se k Vám budu moct přidat s volným časem!:myslim

Dodo:zapomněl jsem se Tě na Prígl srazu zeptat,jestli mi Mědvěd neposlal dvě samolepky...nevíš o tom něco?Domlouvali jsme se,že by to tak provedl.

Jinak se mějte a doufám,že Havlbrod vyjde:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...