Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Že by Havlíčkův Brod?


Recommended Posts

Ahoj. Co by jste řekli tomu trošičku obnovit \"tradici\" srazu na vysočině. Pro zasvěcené na stejném místě (pro ostatní náměstí Havlíčkova Brodu horní část). Kdo by měl zájem se tam srazit, čekám návrhy termínů která sobota by se komu hodila. Bílá čokoláda je tam vynikající. To jen tak abych trošičku nalákal. :D

[upravil dne 18/10/06 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to od nás 120km :D No já radši počkám jak se to vyvrbí a jak se vyjádří ostatní a zeptám se ještě kolegy AKCZ ;)

Jo jinak by to byla jenom sobotní akce nebo by byl i nějakej progamek nebo tak něco? To bude asi rozhodující pro náký rozhodování :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

No je to od nás 120km :D No já radši počkám jak se to vyvrbí a jak se vyjádří ostatní a zeptám se ještě kolegy AKCZ ;)

Jo jinak by to byla jenom sobotní akce nebo by byl i nějakej progamek nebo tak něco? To bude asi rozhodující pro náký rozhodování :myslim:D

Zatím to bylo formou odpoledního příjezdu a pokecu ve zdejší kafárně. Pokud bych to měl svolávat jen já, tak nemám možnost domluvit i nějakej doprovodnej program. Jen vím, že v okolí je na jednom kopečku nááááááádhernej hrad, kterej by jsme mohli zhlédnout i s okolím a pak jít na pokec, ale to je tak jediný, co bych mohl pro to udělat. Třeba se nám ozvou ještě nějací místní a pomůžou s něčím. :papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je dobry, ne-Vysocani si tady domlouvaj sraz :aut

Dodo, neboj na srazy na Vysocine jsme nezapomneli ale pouze neni tolik casu + co jsme se posledne bavil s Vvittym tak rikal

ze jezdi dom pouze 1x mesicne tak jsme to chteli tak nejak naplanovat;)

Jinak jsem pro udelat jiz 4. mini Vysocina. Kdo by se tedy vsechno pridal??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

ad. slalom: nejsou kuzely ani misto ale mozna by se nechalo neco vymyslet (neslibuju)

ad. predvadecka: souhlasim s Dodem pro tak maly pocet lidi asi nehrozi...

Slalom jsme na Priglu měli i bez kuželů. Stačili PET flašky zpola naplněny vodou a bylo to super. S místem to nevím. Jinak i kužely by Vvitty mohl vzít z Prahy. Určitě dorazí taky :aut. S tím se počítá. Tímto ho zdravím :papa :papa :papa :papa

[upravil dne 18/10/06 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Janča205

Ahojky.tak jestli bych měla čas tak bych se taky přidala.Volný soboty mám 28.10.,11.11.,25.11.!No prostě každých 14 dní.Jestli mě ovšem do toho nevleze Praha.Jinak jsu pro!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, času moc málo (rekonstrukce baráku), večer bych dorazil ale na organizaci čehokoliv nemám ani chvilku :(, ale Béda určitě nemá do čeko píchnout :D otázka je jestli má smysl organizovat neco pro méně než 10 lidiček:bojim

s Vvittym jsem se o tom taky bavili ale zatím jsme se k tomu nedostali

hrad??? jako lipnice?

slalom? není moc kde:( jedině orienták po HB :super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpovidam z mobilu, tak to taky asi podle toho bude vypadat :bojim. Ja si myslim, ze tak tu Lipnici domluvit a pokec u bile cokoladky nejlepsi na svete by mohlo stacit. Jinak tak jako vzdycky nabizim auto, sebe jako ridice a 4 mista pro pripadne absolventy kurzu kamikadze, ktery by se odvazili se mnou sednout do auta a odfrcet do \"Havlbrodu\"! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...