Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak se chovají prodejci autobazaru


Trundik

Recommended Posts

Nebojte se, nechci vám zde psát zkušenosti s velkými autobazary. Tato skutečnost se týká malého autobazaru v Brně na křižovatce ulic Řipská, Olomoucká, Hviezdoslavova, u zastávky MHD Černovičky. Tento bazar zde není dlouho, tuším že asi rok. Když jsem jezdil kolem, tak jsem se díval, že tam mají 306ku v kombíku, tak jsem se rozhodl na ni podívat.

Podíval jsem se zběžně na typ, motorizaci a cenu a šel se zeptat na možnosti financování. Při vykládání, zda chci úvěr či leasing a jakou si představuji akontaci, jsme došli zpět k tomu autu. A teď to začalo. Jednalo se o rok 1999 (dle cedulky za sklem), mělo to tudíž celoplošné kryty světel vepředu (t.j. vč. blinkrů). Co já vím, tak tento model se začal vyrábět koncem 97 roku. Prodejce mi vehementně tvrdil, že až v roce 1999. Dvakrát jsem mu oponoval a pak mě to přestalo bavit, tak jsem toho nechal. Koukám dál na auto a všiml jsem si, že na levých předních dveřích je menší promáčklina. Tak jse se začal dívat na auto podrobněji. Nejprve mě zajímalo, jestli skla na autě odpovídají roku výroby. Vzhledem k tomu, že auto bylo dost zaprášeno, tak jsem si očistil patřičné údaje na skle a podíval jsem se. Na otázku: \"Co tam hledáte, akorát si špiníte prsty\" jsem odpověděl, že se dívám, jestli jsou tam originální skla, protože je vidět, že to bylo ťuklý. A teď to začlo. Bylo mi odpovězeno:

Peugeot to tam stejně nikdy nedával. Místo toho, abyste si nechal poradit, tak děláte pičo.iny (doslova to řekl). Je vidět, že vůbec neumíte nakupovat auta. Já vám rozhodně nic neprodám. tak jsem se otočil a odcházím. V tom slyším několik osobních urážek, tak jsem jen odpověděl \"nápodobně\". Ten dotyčný přiběhl ke mě, chytil mě pod krkem (doslova), něco na mě zařval a odešel.

Všem, kteří tento autobazar hodláte navštívit doporučuji, vzít si sebou ochranku.

Doufám, že je vše srozumitelné, píšu to ještě plnej emocí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to byl dobry magor.... asi tomu evedinten nerozumi... ja bych an nej poslal čoi.... :papa

kdyz ja kupoval auto, tak jsem mu na rovinu rekl kde makam,a ze me tak snadno neoblafne, tak to slo pekne.... rekl vse co s tim je, a nic nezapiral.... jo, a skla tam nemam meneny :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je asi hustej maník, mám podobnou zkušenost, ale ten týpek byl mírnější když jsme mu to začali kritizovat, ale byl taky pěkně nasranej páč mohl moji tetku obrat tak o 40 tisíc na tej nešikovně spravenej bouračce a my jsme mu to pokazili :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blázen...

To myslíš jako bývalej AAA? Nebo takovej ten kousek od Aralu směr Olomouc od Zvonařky, pozemek do tvaru trojúhelníku? Pak je vlastně ještě jeden naproti.

Jestli chceš 306 tak sem včera viděl moc pěknou 99, motor bych kecal (skleróza) cena myslím 130tis. ale hatchback.

Je to výbava Saint Tropez, auto zvenku i vevnitř vypadalo moc pěkně. Jediný co tak měla škaredy kola který kazily celkovej dojem, ale to je relativně maličkost.

Mají ji v TomicaCar na Veveří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Blázen...

To myslíš jako bývalej AAA? Nebo takovej ten kousek od Aralu směr Olomouc od Zvonařky, pozemek do tvaru trojúhelníku? Pak je vlastně ještě jeden naproti.

Jestli chceš 306 tak sem včera viděl moc pěknou 99, motor bych kecal (skleróza) cena myslím 130tis. ale hatchback.

Je to výbava Saint Tropez, auto zvenku i vevnitř vypadalo moc pěkně. Jediný co tak měla škaredy kola který kazily celkovej dojem, ale to je relativně maličkost.

Mají ji v TomicaCar na Veveří.

Myslí ten bazar naproti kasáren u Slatiny. Je to přímo na křižovatce u dopravního podniku. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Fusion

Ajo, už vím, kousek od Lidlu.

Prodávají tam i ty čtyřkolky a minimotorky.

jj, to je on. Jinak to byl asi majitel, takže stížnost nadřízenému asi nehrozí.

Fusion: Na tu 306 jsem se chtěl jen podívat a prozkoumat možnosti financování, zatím nesháním nic určitýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

jako máme své zubaře, své doktory a své mechaniky - tak za chvíli budeme mít i své bazarníky.

Ta doba se nezadržitelně blíží ...

Máš pravdu, já dospěl do fáze že mám i svýho mechanika a zatím se to vyplácí.

Bazarníka pravda žádnýho známýho nemám ale od věci by to taky nebylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: vix

jako máme své zubaře, své doktory a své mechaniky - tak za chvíli budeme mít i své bazarníky.

Ta doba se nezadržitelně blíží ...

Máš pravdu, já dospěl do fáze že mám i svýho mechanika a zatím se to vyplácí.

Bazarníka pravda žádnýho známýho nemám ale od věci by to taky nebylo...

nabizim sve sluzby dobrovelne :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...