Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 SW a spotřeba


ellesar

Recommended Posts

Protoze za prvni tri roky ujedes napr. 80 t km, ale cena spadne z 550 t na 275 t. Takze te 1 km jen na rozdilu kupni a prodejni ceny vyjde na 3,40 Kc/km.

Pro zajimavost - u prodavanych novych predvadecich aut je \"slusnost\", aby prodejce slevil tak 10 Kc za ujety km.

Drive byla situace jeste horsi, auta byla drazsi, napr. v r. 2003 jsme kupovali 406 combi HDi za 720 t. Kc. Nyni sla nova auta dolu, takze 407 muzes koupit uz okolo 550 t Kc. Takze ta moje teorie trochu prestava platit, ale ja se ji zatim drzim.

Co se s autem delo pred tebou - u techto skoro zanovnich aut to neni takovy problem - dvou- nebo trilety auto kupujes od prvniho majitele, tak ho omrknes jestli je to slusny jezdec (vetsinou to nebyva zadny ras, kdyz si koupil fungl nove auto). Muze byt take vraceny leasing.

Je to samozrejme trochu loterie, ale vychazim z toho, ze auto je jedna velka skladacka a vse se da opravit, pokud je \"zdravy zaklad\" - nekradene, nebourane.

I s castecnymi investicemi to obvykle vyjde levneji, nez fungl nove.

U mne subjektivne hraje roli to, ze nesnasim koncesionare, s jejich povysenym pristupem a strasnymi cenami oprav. A prave u fungl noveho nemuzes jit k opravari, kteremu veris, ale musis ke koncesionari.

Mam tady dobreho servismana, takze vim, ze mi opravi i \"problemove\" auto.

PS: servisni naklady by se mely drzet pod 0,5 Kc/km, vcetne oleju a pneu. Jakmile stoupnou nad 1 Kc/km, auto musi pryc. Plati to u aut, ktera jezdi alespon 20 t km za rok.

[upravil dne 22.10.2006 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P 407v nafte ta 550k??? To snad ne, kde hned jedu pro ni... :)

A kdyz najezdim jen tech 15 - 18000 km/rok?

Padesat haleru???Do tohose neda vejit... Vzdyt jen nove pneu stoji 16000 Kč. A kde je ten olej???

Ja bych radsi novy, muzu ho mit oproti ceniku o 200k levnejsi a to byslo ne? Takze vlastne o to min ztratim, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s Automodulem jsem byl v kontaktu a moc me tam tedy, bohuzel neoslnili... Rekli mo co maji a vic nic. Sleva poradne zadna, neco tam bylo ale ne tak moc. Nebyl v tom moc velky rozdil a to mi daji primo v peugeotu tu samou :(

A navic to auto ktery mi porad nabizeli stoji uz rok a pul na Veleslavine ve skladu. ma datum vyroby 05/05 a to je spatny. Vsechny mouchy co se za tu dobu vychytali to auto jeste porad ma.

Myslite si ze v lednu ty cenou budou nizsi? me zase nekdo rikal, ze nejlevneji je pred koncem roku. Aby prodejci prej splnili nejaky kvoty prodeje. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...