Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

brzdy


PANASONIX

Recommended Posts

Původně zaslal: Trnkoš

Já bych to teda u kámoše na zvedáku nedělal,až ti kotouče začnou kopat tak ti je kamarád nevyreklamuje. Vlezeš do prodejny kde jsi je koupil a prodavač udělá:aut protože brzdy nebyly odborně namontovány a žádná reklamace se nekoná.

Tak od výměny kotoučů je už najeto 22.000km a jsou trochu ojeté. :D:super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dundee :

píšu kvalita za pakatel proto, že kotouče mi vydržely 100 tkm, destišky 50 tkm, nebo 2 roky.. jak chceš. Podle mě je to docela slušnej výkon - teď jsem po 4 letech kupoval jak destičky, tak kotouče a řekl si za vše 1300,-

Na druhou stranu, vždyť to píšu skoro všude : Je to Vaše auto, dělejte si s tím co chcete, jsou to Vaše peníze, Váš čas a Vaše zdraví. A své rady samozřejmně poskytuji bez záruky. Tak pak za mnou nechoďtě, že se vám desky vysypaly po pár tisících kilometrech ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trnkoš

Já bych to teda u kámoše na zvedáku nedělal,až ti kotouče začnou kopat tak ti je kamarád nevyreklamuje. Vlezeš do prodejny kde jsi je koupil a prodavač udělá:aut protože brzdy nebyly odborně namontovány a žádná reklamace se nekoná.

No nekdy radsi dobry kamos na zvedaku, nez par blbcu v servise... :super ... ale s reklamaci mas pravdu... otazka je, jestli by ti ji autorizovany servis uznal a jestli se ti to vyplati... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Trnkoš

Já bych to teda u kámoše na zvedáku nedělal,až ti kotouče začnou kopat tak ti je kamarád nevyreklamuje. Vlezeš do prodejny kde jsi je koupil a prodavač udělá:aut protože brzdy nebyly odborně namontovány a žádná reklamace se nekoná.

No nekdy radsi dobry kamos na zvedaku, nez par blbcu v servise... :super ... ale s reklamaci mas pravdu... otazka je, jestli by ti ji autorizovany servis uznal a jestli se ti to vyplati... :papa

A kdo tu mluví o AUTORIZOVANÉM servisu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...