Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

A je to tu doba ledova


BobyD

Recommended Posts

Původně zaslal: Marlin

tak nam venku snezi :D:D uz tu mame dve cisla... jedno auto na zimnich, jedno auto na letnich :D

No fuj, tady je taky hnusně, fučí jako blázen, venku je 0 a odpoledne v dešti taky padalo to bílí svinstvo.:( Já přezul včera, ještě že tak, dneska tam je kosa že by se mi nechtělo

[upravil dne 1/11/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Hele nepřitápíš pod tou stanicí, máte tam nějak teplo, tady je 0,1 °C. Jo a vítr taky nemáte, leda že by se ta vrtule co to měří ukroutila tím fofrem, tady fučí jako na sibiři, já se stěhuju do teplejších krajin, to je nespravedlivý.

Brrrr:papa

[upravil dne 1/11/06 Radek Hurvajz]

[upravil dne 2/11/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BobyD

No pac je to jak zpiva Nohavica v Praze kalamita kdy napadnou u Muzea 4 cm snehu:D

ale jinak i tady v Praglu je je rano zima kurevska:grr a bude hur

No nekdy - jako treba dneska staci nekolik kretenu s dodavkama s mimoprazskou znackou, kteri v hustym provozu na jizni spojce jedou misto 80 120citkou a klickujou mezi autama.....a nemuseji byt ani 2 cm snehu, nebo staci kdyz nejaka krava jede 30 cm za mnou a mysli s ze to ubrzdi (vetsina kalamit vznika v praze tim, ze proste nejaky hovado bezohledne specha)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Pinďa

No dnes ráno (a to prosím v 8:00hod.) u nás mínus 2st. a sněžení (br zas ta bílá sr..ka). :nevim:bojim:nevim

No to bude zítra ráno zajímavý, už ted je u nás -3.8 °C. Brrr:o

Toš si mě donutil se jít podívat na teploměr. No a u nás je nyní zatím jen -- 5.2 °C. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...