Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fridex


Pajsn

Recommended Posts

a takto voda do ostřikovačů

ale když Xantik lil modrý fridex tak to bude asi pravda (záleží cos koupil za nemrznoucí směs jestli fridex či nemzznoucí směs do ostřikovačů :P )

jinak na barvě zas až tak nezáleží ,hlavně aby to byl ten spráný fridex do tvého autí ;)

[upravil dne 17/10/2006 raspa]

post-0-14109594920361_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fridex je firma všobecně se tomu říká nemrznoucí směs do chladiče a tu dělá přece víc firem. Mě jde o to že je to rozdělený snad podle toho jakou ma ten motor hlavu. 1,8 je hliniková kdysi jsem na modry směsy viděl napsáno že je na motory s hliníkovou hlavou tak jsem to tam prdnul bez nějaký rady teď jsem to chtěl jenom ověřit:))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raspa

když se podíváš na nějakou stránku třeba zde http://www.mango-oleje.com/velvana tak budeš vědět

takto vypadá fridex

[upravil dne 17/10/2006 raspa]

Tak pokud do auta naleješ ten fridex stabil co máš na obrázku tak ti to rozežere motor,ten modrej je G48 a ten tam mužeš v poho.dát.

[upravil dne 17.10.06 noradek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pajsn

Fridex je firma všobecně se tomu říká nemrznoucí směs do chladiče a tu dělá přece víc firem. Mě jde o to že je to rozdělený snad podle toho jakou ma ten motor hlavu. 1,8 je hliniková kdysi jsem na modry směsy viděl napsáno že je na motory s hliníkovou hlavou tak jsem to tam prdnul bez nějaký rady teď jsem to chtěl jenom ověřit:))))

Dej tam ten G48 ten je dobrej nic tím neskazíš.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pajsn

Fridex je firma všobecně se tomu říká nemrznoucí směs do chladiče a tu dělá přece víc firem. Mě jde o to že je to rozdělený snad podle toho jakou ma ten motor hlavu. 1,8 je hliniková kdysi jsem na modry směsy viděl napsáno že je na motory s hliníkovou hlavou tak jsem to tam prdnul bez nějaký rady teď jsem to chtěl jenom ověřit:))))

jenže tys do úvodního příspěvku napsal jen modrá nemrznoucí směs , sice máš název příspevku Fridex , ale dokázalo mě to vylekat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...