Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sháním policový systém - poradí mi někdo?


Medvěd

Recommended Posts

Původně zaslal: Peta

To jsem rád, že jsem nekecal! Radek má plusové body, že se tak stará o našeho předsedu.

Kdyby jsi Méďo věděl přesně co chceš, tak Ti to tam koupím a pošlu.

Ale to je maličkost, šel jsem kolem, a stavil se tam;)

[upravil dne 18/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyl, ale měli jsme na češtinu paní učitelku Vávrovou (později učila na Plhově) a to byla dobrá učitelka :D Já měl nutkání to zde napsat už mnohokrát, ale bál jsem se, aby se dotyčný neurazil. Tebe znám osobně a myslím, že to pro zvýšení kultivovanosti místních příspěvků vydržíš :D Hlavně, ať se to tady nezvrhne na kurs češtiny, to bych propadl :xvul

[upravil dne 18.10.06 Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Nebyl, ale měli jsme na češtinu paní učitelku Vávrovou (později učila na Plhově) a to byla dobrá učitelka :D Já měl nutkání to zde napsat už mnohokrát, ale bál jsem se, aby se dotyčný neurazil. Tebe znám osobně a myslím, že to pro zvýšení kultivovanosti místních příspěvků vydržíš :D Hlavně, ať se to tady nezvrhne na kurs češtiny, to bych propadl :xvul

Kurz češtiny, no to by to tu vypadalo:D:D:D, protože co příspěvek to hrubka, já bych to neřešil, hlavně že se domluvíme;):xvul

[upravil dne 18/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku DÍKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Péťo, až to naměřím (tzn. až si brácha odveze nábytek - vyklidí místnost), tak Tě možná zneužiju (pokud si pro to nezajedu osobně, už dlouho jsem Mílu ani Tebe neviděl)

Ad čeština: Kdysi jsem měl záchvěv (bylo to záhy po získání moderovacích pravomocí) a začal jsem tu některým opravdu opravovat hrubky. Když jsem ale zjistil, že se jedná o běh proti zdi, vykašlal jsem se na to (někteří adepti se ve škole o češtinu snad i báli otřít, aby na jejich vyjadřování proboha nezanechala nějaké stopy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Radku DÍKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Péťo, až to naměřím (tzn. až si brácha odveze nábytek - vyklidí místnost), tak Tě možná zneužiju (pokud si pro to nezajedu osobně, už dlouho jsem Mílu ani Tebe neviděl)

Ad čeština: Kdysi jsem měl záchvěv (bylo to záhy po získání moderovacích pravomocí) a začal jsem tu některým opravdu opravovat hrubky. Když jsem ale zjistil, že se jedná o běh proti zdi, vykašlal jsem se na to (někteří adepti se ve škole o češtinu snad i báli otřít, aby na jejich vyjadřování proboha nezanechala nějaké stopy).

Nemáš zač, jak už jsem psal je to maličkost. ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem jel okolo Hornbachu a tak jsem tam nakouknul: 2m dlouhý bílý profil jednořadý tam mají za 104,-- a dvouřadý za 114,50. Konzole (taky bílé) od 13,-- a mají tam i konzole ve tvaru \"U\", ke kterým lze přišroubovat deska vruty. Ty jsou od 25,-- Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...