Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

modelky18


Marlin

Recommended Posts

Marlin:Dalo by se říct že já právě taky sbírám,nebo spíš teda shromažduju angličáky,ale to asi takovým spůsobem že pořádně nevím kde to prodávaj,že si vždycky koupím co se mě líbí a pokaždý když něco mám,tak nákej dostanu a tak,líběj se mě ty matchboxy ty sou nejhezčí,ale vůbec nák nevím kde to kupovat?:D:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty ceny teda zrovna nejmilejší nejsou,asi snad radši zůstanu u toho dostávání:( netušil sem že stojej běžně okolo 300 takovej zmetek malej,ale obědnám si toho http://www.macmodel.cz/index.php?action=bazar&strana=9 je tam 205 T16:D jinak ty buraga už se teda nedělaj?tech mám taky hodně a docela mě to teda mrzí:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krachlo tak prd cca 2 roky (reps rok a pul)¨pak to koupilo Maisto, chvilku se delaly modely(24ky) po nazvem Speedy, ale v listopu ohlasily velky navrat.... takze co nejdriv budou modely na trhu.... teda mam pocitu ze uz ted jsou, ale nejsu si jisty. Jinka prvni model po obnoveni je LAmbo Muira concept.

jeste jsem videl 907mu, ale to ohlasily pred krachem, takze nevim jetlis je to po obnoveni, nebo jeste jedna z uplne poslednich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na netu někde něco není psaný?Já to právě vůbec nevěděl,protože se všude ještě nák prodávaj,asi doprodeje,takže sem třeba loni koupil na benzíně 205ku,v listopadu fiata pandu atd,prostě takhle co koukám tak jsou,noví teda nepřibejvaj to je pravda,takže jsem zvědavej co budou dělat,hlavně mě zajímaj obyčejnější auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se troksu nudi a fotil... a ocistil ty sovje holciny...ale neuveritelne me stve, ze se ten prach na to zase usadeil zpatky, tak to na tech fotkach je videt jako kdybych s tim nic nedelal

nejdrive anglicaky

pug2.jpg

pug.jpg

pak 43ky...

43ky.jpg

43ky2.jpg

43ky3.jpg

a nakonec vsechny ostatni

vse2.jpg

vse.jpg

plus pruhledy

pohled.jpg

pohled2.jpg

pohled3.jpg

pohled4.jpg

pohled5.jpg

pohled6.jpg

pohled7.jpg

pohled8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeste rozdeleni podle znacek

BMW (BMW M3 E30 Sport Evo, Black, Red, Cecotto edition, X5, Z1, Z3, Z3 coupe, Mcoupe, Z4, Z8 chrome, M3 E46 CSL, M3 E36 Cabrio, E46 325i, E10 2002 Ti, E34 535i)

BMW.jpg

Peugeot (206 CC, 205 GTi, 406 coupe, 407coupe, Silhouette)

pug18.jpg

Ford (Modell A Tow truck, Police Berlineta, Mustang 64, Sierra RS Coswortsh, Thunderbird)

ford2.jpg

ford.jpg

Cadillac V16 Aerodynamic coupe, Sixteen concept, CTS V-series, Escalade, Eldorado Brougham)

caddy.jpg

caddy2.jpg

Land Rover (Defender, Discovery II, Freelander, Range Rover)

LR.jpg

Citroen C3 Pluriel a Mercedes Benz CLK Cabrio

cabrio.jpg

Evo vs. Scooby

evovsscooby.jpg

evovsscooby2.jpg

evovsscooby3.jpg

Supersporty (Porsche 996 Turbo, Lamborghiny Murcielago, Pontiac GTO, TVR Sagaris, Aston Martin DB9)

supersporty.jpg

HOrch 851 Pullman a Mercede SSK

veteran.jpg

Alfa Romeo Gulia Sprint GTA a Volvo P 181 Amazon

youngtimer.jpg

youngtimer2.jpg

Volkswagen Phaeton a Audi A6 Avant

wgroup.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...