Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

modelky18


Marlin

Recommended Posts

no, mozna se i najde nekdo, koho to bude zajimat :roker

Exterier

slicovani a spracovani velice na urovni, lak je lepsi prumer, ale vadi moc vyrazna perlet, a trosku horsi naneseni. Dvere jsou plastove, aby se mohli zasunovat do prahu, ale je to reseno divne. musi se zmacknout vnejsi dil dveri a pak zasunout do prahu, o to hur se pak vytahuji, mam docela strach o lak na dverich. nemile prekvapeni na me cekalo, po otevreni krabice, kdyz jsem zjistil, ze si zpetna zrcatka musim nasadit sam, ale bohuzel bez lepidla moc nedrzi. Ztvarnenich prednich a zadnich svetel je velice dobre. kola vypadaji vic plastove, nez kovove a mrzi, me, ze se neotaci brzdovy disk. Podvozek je prumerny a neni odpruzeny.

Motor

lepsi prumer, videl jsem i lepsi =) Ne vazne, zpracovani neni spatne. Neni to jen takovy jediny plastovy odlitek, je tam videt pekny stribrn blok, a svody. Na obou je vyrazen napis BMW, reps. logo. Kabely jsou skutecne, a nektere dilce jsou i barevne odlisene. Pojistkova skrin je ztvarnena pekne.

Jediny stiteks s napisem, ktery je v motorovem prostoru umisten, je info o barve, presneji \"BMW-magicviolett\"

Interier

podlaha je calounena kobereckem, sedacky, stejne jako pristrojova deeska jsou z takoveho gumoveho plastu, vypada to lip, nez od jinych vyrobcu. Palubni deska je zpracovana pekne do detailu, a velice je potesujci, ze jsou rozpoznat symboly na tlacitkach, jak na stredove desce, tak i treba na packach u volantu. Ale zase mrzi, jenom nakreslena spona na bezpecnostnim pasu.

jinak celkove, je to velice povedeny model, a nelituju tech penez co stal.

znamka 6,5 /10

z1.jpg

z12.jpg

z13.jpg

z14.jpg

z15.jpg

z16.jpg

z17.jpg

z18.jpg

z19.jpg

z110.jpg

z111.jpg

z112.jpg

z113.jpg

z114.jpg

z115.jpg

z116.jpg

z117.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

no videl, maximalne dneska, protoze jsem to dneska fotil ;)

zrovna takovahla sranda stoji 1750 a to jeste relativen levny

Tý jo, 1750,- to je mazec, to bych doma neprosadil:D, ale líběj se mi moc, A na strankach ho maš jako novyho asi jen mobilem vzatej na stole nebo na podlaze spíš, to je to co jsem viděl;)

[upravil dne 16/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

jj, to je pravda, el tohle jsou o dost lepsi fotky, nemyslis?

no, treba mam doma Z8 chrome za 3500....

JJ fotky jsou supr, líbi se mi že je to jak opravdovy. 3500,- Tak to bych se musel asi rozvýst aby tohle prošlo:D:D:D:D:D, ale to bych musel prodat 406tku a to teda neeee:D:D:D:D

[upravil dne 16/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marline, lépe bych to nepopsal. Ty to popisuješ, jako by to bylo auto opravdové a ono tak i vypadá! :super

Ale než jsem kliknul na tvoje téma, tak jsem čekal, že se tu chceš zmínit a nějakých modelkách okolo 18-ti let... :nevim

[upravil dne 16/10/2006 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

tsss, nejake zenske me nezajimaji :D co mates tim , ze kdyz vidite modelky, tak vas musi nutne napadnout modelky, a ne modelky :D

no, i kdyz to jsou modely, ze....

Mateš nás dvojvýznamem. Kdybys napsal Modýlky, tak bych se na to asi nekouknul... :D

Ale jinak fakt pěkný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc hezky :potlesk ty ostavni mimochodem taky :)

od koho to je?? revell?? to mi nesedi ta cena :) predpokladam ze je to strikany pistoli...ja si nedavno zkousel tohle a dal jsem to steteckem jak za starych casu :D

[upravil dne 17/10/06 Ludweek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...