Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rada o kupe mikrobusu


Achiles

Recommended Posts

Ahoj vsetci ! Chcel by som poprosit o radu pri kupe mikrobusu. Som vlastnikom jedneho VW T4 9miestny r.v.2000 na ktorom som uz pomerne dost najazdil bez vaznejsich poruch takze som s nim v celku spokojny. Poslednu dobu vsak uz na nom vyskocilo zopar zavaznych problemov,ale to uz chodi vekom. Potrebujem vsak prikupit este jeden voz a tak sa rozhodujem co by to malo byt. Kupo pouziteho sa nejak nepozdava radsej by som bol novemu uz len z toho hladiska, ze 2-3 pouzite vozi sa predavaju za cenu takmer ako nove. Zatial som nerozhodne medzi Renault Trafic Passanger 2,0 dCi a MB Vito 111 Cdi, aj ked MB je o dost drahsi, tak neviem ???? Bol by som rad kazdemu ohlasu alebo skusenosti ! Vopred vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju Ti držet se osvědčeného - kup novej VW T5 TDI

Medrcedes se montuje ve Španělsku a dost lidí si strěžuje na kvalitu (za Ty prachy je Vito příliš malé)

Renault má obecně dost problematické motory (vstřiky, turba), v dodávkách je z mého hlediska VW nejlepší volbou (měl jsem dvé T4 - pětiválec 2,4 a 2,5 TDI a s láskou na ně vzpomínám - obě jsem prodával, když měly najeto cca 400 tkm)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VW T5 jako dodávka jistě výborná volba, ale jako mikrobus podle mého soudu moc tvrdá. Loni na podzim jsem také vybíral nové (pro přestavbu na sanitku)- buď pokračovat ve VW ( mám v parku 3 ks T4) - tedy T5 nebo Renault Trafic. Po zkušebních jízdách jsem sáhl po Renaultu. Je to 1,9dCi 74 kW. Má najeto 62 tisíc zatím bez jakýchkoli potíží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...