Jump to content
Sign in to follow this  
honza2

Audi 80 opěrky hlavy

Recommended Posts

Ahoj chlapi.Je to mimo mísu ale prosím Vás nevíte jak vytáhnout opěrky hlavy na předních sedácích u Audi 80 vajíčko.U Peugeota to je brnkačka ale u té mrchy audiny si nevím rady.Prohmatal jsem to celé několikrát ale nikde jsem žádný bod na stlačení nenašel.Na rozdíl od peugeota je vedení napevno v opěrce sedáku a opěrky hlavy se posouvají na horu a dolu po vodícich kulatinách se zářezy.Tak nevím jestli se to celé vytahuje ze sedačky i s těmi vodícími tyčkami a nebo jestli se vytáhne opěrka a tyčky zůstanou v sedáku.Jezdí s ní manželka,chce potahy a přes opěrky se tam samozřejmě narvat nedají.Gogloval jsem dvě hodiny ale nic jsem nenašel.

Díky za radu honza2

Share this post


Link to post
Share on other sites

V místě, kde ty vodící kulatiny vstupujou do sedačky jsou takový plastový (nebo možná gumový) krytky. Ty jsou ze dvou částí. Jednu část opatrně vydloubneš šroubovákem a pod ní jsou takový závlačky. Závlačku uvolníš a opěrka může ven. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Díky Brandy vytrhls mi trn z paty.Do teď jsem hledal na netu manual nebo nějaké forum kde by o tom něco bylo ale nic jsem nenašel.Ještě jednou díky.honza2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×