Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přístrojová deska


PetrD406

Recommended Posts

Měl jste ji někdo venku?pokud ano, podsvětlení je LED, chtěl bych vědět, jestli se dá rozdělat až k plošňáku, nebo je to zalepený a nedá se dovnitř dostat. Abych to zbytečně nerozebíral, zdá se mi že je to nerovnoměrně podvícený, polovina tachometru a palivoměr. A ještě jeden dotaz, pravá mlhovka nesvítí, i když je tam žárovka, u většiny aut jde jen levá, tak bych řek že je to normální:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prava zadni mlhovka defaultne nesviti, ale draty tam natazeny jsou, staci vylomit ve svetle to plastovy kolecko co brani vlozeni zarovky a budes pak mit obe mlhovky

K tem budikum, podsviceny je to normalnima celosklenenyma zarovkama 1.2W do pristrojovych desek (koupis v kazdych autopotrebach) vyndani budiku je tu popsano i s fotkama, vlevo nahore pres funkci Hledani hledej hesla jako oprava palivomeru 406 nebo tak neco, ty zarovky jsou pristupny ze zadni strany budiku, nemusis uz je nijak rozdelavat, jen vytahnout z palubky, ale rozdelat se samozrejme daji, treba takhle :

budiky3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, hmm tak asi zavisi jakej tam davali francouzi zrovna kabelovy svazky, ja tu mlhovku natazenou mel i na prave strane, jen jsem dosadil zarovku jak jsem psal

LEDky si tam nekteri davaji, treba pro zmenu barvy podsviceni, ale musi se upravit i ta folie s cislicema, normalne je totiz zespoda oranzova, takze se bud musi oskrabat a nebo nahradit bilou difuzni aby kdyz se tam da treba modra dioda, aby z toho nevylezla nejaka hnus barva kdyz bude svitit pres oranzovou folii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...