Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

205-vysoký volnoběh


Vadim

Recommended Posts

Původně zaslal: Vadim

Původně zaslal: durino81

Neresetoval si nahodou prednedavnom ECU (neodpojoval baterku od auta)?

A kolko su tie vysoke otacky - 1400-1500ot?

Baterka je nová, otáčky asi v této výši.:(

Mne to robi po odpojeni baterie tiez na P309 1,4i 1990 - urcitu dobu to drzi vysoke volnobezne otacky. Neviem, ci mam vadne cislo teploty, zatial som ho nemenil, ale po case (niekolkych jazdach) sa to upravi na normal. Asi sa ECU adaptuje + mozno mam aj nejake vadne cidlo, ale napriek tomu sa mi to po case vrati do normalu. Tiez moze byt prasknuta hadica podtlaku niekde pri vstrekovani. Pripadne zasekavajuci sa \"krokovy motor\", ale to by ti skor padali otacky dolu, aspon myslim...:myslim Zacalo sa to prejavovat odrazu, alebo po odpojeni baterie? Este to teoreticky moze byt poskodeny potenciometer skrtiacej klapky, pripadne zaneseny spinac volnobehu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chybové hlášení hlásilo vadné čidlo teploty vody. Vyměněno. Zvažuji, zda to není problém motoru typu 1,2. Mám totiž již druhou 205 s tímto motorem a stejná závada. Na předcházející jsem měnil i potenciometr, termostat a nebylo to k ničemu. V autě je sahara a přesto otáčky nespadnou. Nepomůže klepání po plynu apod. Řídící jednotka má na teplotu motoru prostě svůj názor.:roker

[upravil dne 17.10.06 Vadim]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...